МІЖНАРОДНІ МІЖМІСЬКІ
ОБЛАСНІ ПРИМІСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

ПАТ «КИЇВПАССЕРВІС»

 
en    ua   

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ «КИЇВ»
АВТОСТАНЦІЇ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


часы для сайта
Розклад руху автобусів -

Відпр. Рейс Маршрут Автобус Вільні місця Стан
04:55 0008 МИКОЛАЇВ - БОРИСПІЛЬ НЕОПЛАН(40) 37 Скасовано

04:55 9434 БІЛА ЦЕРКВА АС - СВІНОУСТЬЕ НЕОПЛАН(50) 0 Відправленно

05:45 1036 КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ МЕРСЕДЕС(43) 27 Скасовано

06:05 9437 ВІЛЬНЮС - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(45) 0 Скасовано

06:10 0211 КИЇВ АВ - Б.ДНІСТРОВСЬК НЕОПЛАН(45) 37 Відправленно

06:26 095Б КИЇВ АВ - ДУБНО ЕТАЛОН(23) 22 Відправленно

06:30 9331 МОСКВА - ВІННИЦЯ 1 НЕОПЛАН(49) 3 Скасовано

06:30 9357 МІНСЬК - ОДЕСА МЕРСЕДЕС-303(45) 0 Скасовано

06:50 0294 КИЇВ АВ - НАДЛАК# БАЗ(25) 21 Відправленно

06:50 9446 ЧЕРНІГІВ - ВАРШАВА ВОЛЬВО(49) 3 Скасовано

07:00 0311 КИЇВ АВ - ОДЕСА МЕРСЕДЕС(18) 15 Скасовано

07:00 369Г КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ МЕРСЕДЕС(16) 4 Відправленно

07:00 9183 МОСКВА - ЧЕРНІВЦІ НЕОПЛАН(45) 42 В дорозі

07:00 9185 МІНСЬК - ОЧАКІВ МАЗ-251(43) 0 Скасовано

07:00 9328 ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) - ПРАГА МЕРСЕДЕС Б(50) 7 Скасовано

07:00 9399 МОСКВА - ЖИТОМИР НЕОПЛАН(71) 8 Відправленно

07:00 9420 КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) - БИДГОЩ НЕОПЛАН(50) 7 Скасовано

07:10 0626 КИЇВ АВ - НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ БАЗ-А079(25) 20 Відправленно

07:10 9465 МОСКВА - МИКОЛАЇВ МЕРСЕДЕС(45) 0 В дорозі

07:15 1171 КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ МЕРСЕДЕС-403(40) 34 Відправленно

07:25 0181 КИЇВ АВ - ХМІЛЬНИК МАН(29) 16 Відправленно

07:35 0369 КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ БОГДАН 25(25) 22 Скасовано

07:35 9276 ВАРШАВА - ХАРКІВ НЕОПЛАН(49) 0 Відправленно

07:40 1696 КИЇВ АВ - ОБОДІВКА СЕТРА(45) 40 Відправленно

07:45 0362 КИЇВ АВ - ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) МАН(46) 3 Відправленно

08:00 0160 КИЇВ АВ - ХАРКІВ МАН(46) 8 В дорозі

08:00 3244 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 20 Прибув

08:00 9127 КИЇВ АВ - МАЛАГА МЕРСЕДЕС Б(50) 0 Скасовано

08:05 4157 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(32) 0 Прибув

08:10 0379 КИЇВ АВ - ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) БАЗ(29) 26 Скасовано

08:15 0239 МИКОЛАЇВ - БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ МАН(45) 32 Скасовано

08:15 2233 КИЇВ АВ - КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕТАЛОН(29) 21 Прибув

08:40 0254 ЖИТОМИР - ЧЕРНІГІВ ЕТАЛОН(29) 11 В дорозі

08:40 0355 КИЇВ АВ - МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕТАЛОН(25) 22 Скасовано

08:41 201Б КИЇВ АВ - ДУБНО МАН(29) 27 Прибув

08:50 0128 КИЇВ АВ - МИРГОРОД МЕРСЕДЕС(18) 14 Прибув

09:00 0424 КИЇВ АВ - БЕРШАДЬ НЕОПЛАН(7) 0 Прибув

09:00 1050 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ СПРИНТЕР(18) 0 Скасовано

09:10 4410 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 22 В дорозі

09:15 0439 КИЇВ АВ - КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ МЕРСЕДЕС(42) 39 Прибув

09:21 280А КИЇВ АВ - МАНЬКІВКА БАЗ(21) 16 Прибув

09:25 9273 МОСКВА - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(47) 5 В дорозі

09:35 0213 КИЇВ АВ - ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) БАЗ(29) 24 Скасовано

09:45 0739 КИЇВ АВ - ХЕРСОН МАН(46) 7 В дорозі

10:00 9296 КИЇВ АС КИЇВ - МОСКВА МЕРСЕДЕС(45) 9 Скасовано

10:05 0615 КИЇВ АВ - КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) БАЗ(29) 24 В дорозі

10:05 1180 КИЇВ АВ - ХАРКІВ МЕРСЕДЕС(45) 42 Прибув

10:05 2834 КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ МЕРСЕДЕС(45) 0 Скасовано

10:05 5764 КИЇВ АВ - БЕРДИЧІВ МЕРСЕДЕС(15) 12 В дорозі

10:05 9321 ПОЗНАНЬ - КРЕМЕНЧУК НЕОПЛАН(50) 0 Прибув

10:10 9207 МОСКВА - КИЇВ АС КИЇВ МЕРСЕДЕС(42) 0 Скасовано

10:15 0639 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА МАН(46) 9 В дорозі

10:15 3246 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 22 В дорозі

10:25 0705 КИЇВ АВ - ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) МАН(29) 26 Прибув

10:30 0793 КИЇВ АВ - ЯМПІЛЬ(ЯМП) СЕТРА(40) 34 Прибув

10:30 1476 КИЇВ АВ - НОВОВОЛИНСЬК СКАНИЯ(44) 40 Прибув

11:00 0614 КИЇВ АВ - ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) МАН(46) 3 В дорозі

11:00 1046 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ МЕРСЕДЕС(18) 0 В дорозі

11:00 9474 КИЇВ АВ - ЛЕГНИЦЯ МАН(49) 46 В дорозі

11:05 2072 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС 18(4) 1 В дорозі

11:05 9271 ЩЕЦИН - ПОЛТАВА НЕОПЛАН(50) 10 Заблоковано

11:10 9489 СВІНОУСТЬЕ - ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) НЕОПЛАН(50) 0 В дорозі

11:25 1712 КИЇВ АВ - МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕТАЛОН -29(29) 26 Прибув

11:30 9204 КИЇВ АВ - ГОМЕЛЬ НЕОПЛАН(49) 35 Прибув

11:35 0690 КИЇВ АВ - БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (УЛЬЯНОВКА) МЕРСЕДЕС(4) 1 В дорозі

11:50 0487 КИЇВ АВ - ВІЛЬШАНКА(КІР) ЕТАЛОН 25(25) 0 Скасовано

12:00 9385 МОСКВА - ВІННИЦЯ 1 НЕОПЛАН(49) 3 В дорозі

12:05 0882 КИЇВ АВ - БЕРШАДЬ БАЗ(24) 21 В дорозі

12:25 0109 КИЇВ АВ - ХРИСТИНІВКА БАЗ(27) 24 В дорозі

12:30 369Д КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ МЕРСЕДЕС(16) 4 В дорозі

12:35 0313 КИЇВ АВ - ОЛЕВСЬК ЮТОНГ(30) 27 В дорозі

12:45 1844 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 22 В дорозі

12:50 9326 КИЇВ АВ - ПРАГА СЕТРА(40) 1 В дорозі

13:00 0240 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - МИКОЛАЇВ МАН(45) 31 Скасовано

13:00 0260 КИЇВ АВ - ЛЕБЕДИН ФОЛЬКСВАГЕН(16) 12 Прибув

13:00 0784Ц КИЇВ АВ - ЛАДИЖИН РЕНО(50) 47 В дорозі

13:00 9230 КИЇВ АВ - МОСКВА МЕРСЕДЕС(30) 23 В дорозі

13:30 0062 КИЇВ АВ - КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ДАФ(12) 9 Прибув

13:30 0456 КИЇВ ВОКЗАЛЬНА - ХАРКІВ МАН(45) 42 Прибув

13:30 0467 КИЇВ АВ - САВРАНЬ МЕРСЕДЕС(16) 13 В дорозі

13:40 0435 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(46) 9 В дорозі

13:40 0898 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(18) 15 В дорозі

13:45 9388 ХАРКІВ - ЩЕЦИН НЕОПЛАН(50) 4 В дорозі

13:50 0418 КИЇВ АВ - ТЕПЛИК МЕРСЕДЕС(18) 15 В дорозі

14:00 832Й КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ МЕРСЕДЕС(18) 18 В дорозі

14:00 9466 МИКОЛАЇВ - МОСКВА МЕРСЕДЕС(45) 17 В дорозі

14:05 0431 КИЇВ АВ - ГАЙСИН НЕОПЛАН(27) 24 В дорозі

14:25 4370 КИЇВ АВ - ХАРКІВ МАН(46) 8 В дорозі

14:27 0259 КИЇВ АВ - ХМІЛЬНИК БАЗ(25) 22 В дорозі

14:30 0485 КИЇВ АВ - ТРОСТЯНЕЦЬ МЕРСЕДЕС(32) 28 В дорозі

14:30 9262 КИЇВ АВ - ВОЛГОГРАД МЕРСЕДЕС(44) 7 В дорозі

14:35 0069 КИЇВ АВ - ОДЕСА ПРИВОЗ МЕРСЕДЕС-18(18) 15 Заблоковано

14:35 2188 КИЇВ АВ - ЛОХВИЦЯ БАЗ(30) 27 Скасовано

14:40 2647 КИЇВ АВ - ГОРОДКІВКА СЕТРА(46) 43 Прибув

14:40 9272 ПОЛТАВА - ЩЕЦИН НЕОПЛАН(50) 5 В дорозі

14:40 9490 ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) - СВІНОУСТЬЕ НЕОПЛАН(50) 0 В дорозі

14:45 0105 КИЇВ АВ - ГАЙВОРОН МЕРСЕДЕС(18) 14 В дорозі

15:00 0892 КИЇВ АВ - МАНЬКІВКА БАЗ(27) 23 В дорозі

15:00 9208 КИЇВ АС КИЇВ - МОСКВА МЕРСЕДЕС(42) 8 В дорозі

15:00 9404Ц ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) - ВАРШАВА ВОЛЬВО(46) 7 Скасовано

15:06 180Й КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(3) 0 В дорозі

15:10 3248 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 22 В дорозі

15:13 0201 КИЇВ АВ - НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК МЕРСЕДЕС(18) 15 В дорозі

15:15 0776 КИЇВ АВ - КАТЕРИНОПІЛЬ ЕТАЛОН(25) 20 Заблоковано

15:23 0732 КИЇВ АВ - ХРИСТИНІВКА ИВЕКО 18(18) 15 В дорозі

15:25 0168 КИЇВ АВ - ГАДЯЧ ЕТАЛОН(29) 26 В дорозі

15:27 0305 КИЇВ АВ - ЄМІЛЬЧИНЕ ЛАЗ-699(41) 0 Скасовано

15:30 0469 КИЇВ АВ - ПЕРВОМАЙСЬК БАЗ 26(26) 17 Заблоковано

15:30 1048 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ НЕОПЛАН(35) 0 В дорозі

15:30 1253 КИЇВ АВ - ЧЕЧЕЛЬНИК МЕРСЕДЕС(32) 29 Прибув

16:00 0009 КИЇВ АВ - ПІЩАНКА РЕНО(50) 46 Заблоковано

16:00 9386 ВІННИЦЯ 1 - МОСКВА НЕОПЛАН(49) 3 В дорозі

16:00 9390 КИЇВ АВ - МОСКВА СЕТРА(50) 4 В дорозі

16:00 9394 КИЇВ АВ - МОСКВА СЕТРА(50) 10 В дорозі

16:10 0396 КИЇВ АВ - ОЛЬГОПІЛЬ МЕРСЕДЕС(18) 15 Скасовано

16:10 1900 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(18) 15 В дорозі

16:20 0497 КИЇВ АВ - КАЛУШ МЕРСЕДЕС(42) 39 Скасовано

16:21 713Г КИЇВ АВ - БЕРДЯНСЬК ВАНХООЛ(45) 38 В дорозі

16:25 0461 КИЇВ АВ - ГАЙВОРОН МЕРСЕДЕС(18) 15 В дорозі

16:30 0255 КИЇВ АВ - ХМІЛЬНИК БАЗ(25) 22 В дорозі

16:30 0434Ц КИЇВ АВ - ТЕПЛИК МЕРСЕДЕС(18) 15 В дорозі

16:40 0092 КИЇВ АВ - ЗІНЬКІВ БАЗ(25) 20 В дорозі

16:40 0385 КИЇВ АВ - БЕРШАДЬ СЕТРА(30) 27 В дорозі

16:45 9392 КИЇВ АВ - ВАЛБЖИХ НЕОПЛАН(50) 5 В дорозі

16:50 0130 КИЇВ АВ - ГОМЕЛЬ МАЗ(45) 35 В дорозі

16:50 0133 КИЇВ АВ - ОЛЕВСЬК ЮТОНГ(30) 27 В дорозі

16:55 9458 КИЇВ АС КИЇВ - ГДИНЯ НЕОПЛАН(51) 3 В дорозі

17:00 0005 ОДЕСА - КАЛІНІНГРАД НЕОПЛАН(47) 0 В дорозі

17:00 1015 КИЇВ АВ - ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 НЕОПЛАН(6) 2 Прибув

17:00 1758 КИЇВ АВ - МАРІУПОЛЬ ЮТОНГ(43) 30 Скасовано

17:00 4412 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 22 В дорозі

17:00 9274 ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ - МОСКВА МАН(47) 4 В дорозі

17:05 0206 КИЇВ АВ - ОБОДІВКА СЕТРА(45) 42 В дорозі

17:05 2426 КИЇВ АВ - САВРАНЬ БАЗ(23) 20 В дорозі

17:15 0321 КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ ЛАЗ-699(41) 38 Заблоковано

17:15 1044 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ НЕОПЛАН(35) 0 Скасовано

17:30 0910 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(18) 15 В дорозі

17:30 369К КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ МЕРСЕДЕС(16) 4 В дорозі

17:35 0504 КИЇВ АВ - ЮЖНОУКРАЇНСЬК БАЗ(28) 25 В дорозі

17:35 9320 ІЗМАІЛ - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ СЕТРА(45) 5 В дорозі

17:40 0724 КИЇВ АВ - ВЕРХОВИНА СЕТРА(45) 0 Скасовано

17:45 0253 ЧЕРНІГІВ - ЖИТОМИР ЕТАЛОН(29) 12 В дорозі

17:50 0348 КИЇВ АВ - РОМНИ МЕРСЕДЕС(18) 15 В дорозі

18:00 1031 КИЇВ АВ - ЯМПІЛЬ(ЯМП) СЕТРА(15) 0 Прибув

18:00 3250 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 22 В дорозі

18:00 9284 КИЇВ АВ - ВРОЦЛАВ НЕОПЛАН(50) 7 В дорозі

18:00 9400Ц ЖИТОМИР - МОСКВА НЕОПЛАН(71) 1 В дорозі

18:01 282Й КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(3) 0 В дорозі

18:30 4159 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ НЕОПЛАН(32) 0 В дорозі

18:35 0148 КИЇВ АС КИЇВ - ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) МЕРСЕДЕС-403(46) 17 В дорозі

18:40 0142 КИЇВ АВ - НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК МЕРСЕДЕС(18) 15 В дорозі

18:55 9436 ЗАПОРІЖЖЯ - ЩЕЦИН НЕОПЛАН(45) 3 В дорозі

19:00 9184 ОЧАКІВ - МІНСЬК МАЗ(44) 21 Прибув

19:05 1998 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - КИШИНІВ МЕРСЕДЕС-303(45) 0 Скасовано

19:06 384Й КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(3) 0 В дорозі

19:20 0169 КИЇВ АВ - СОКИРЯНИ МЕРСЕДЕС(18) 15 В дорозі

19:20 4890Ц КИЇВ АВ - ІЗМАІЛ НЕОПЛАН(45) 40 В дорозі

19:20 9182 ЧЕРНІВЦІ - МОСКВА НЕОПЛАН(45) 15 В дорозі

19:25 9312Д ХЕРСОН - МОСКВА МАН(45) 0 В дорозі

19:30 1057 КИЇВ АВ - ЧЕРНІВЦІ EOS(25) 22 Скасовано

19:40 8107 КИЇВ АВ - ВІЛЬНЮС МЕРСЕДЕС Б(50) 0 В дорозі

19:45 0663 КИЇВ АВ - ЯРЕМЧА МЕРСЕДЕС(30) 26 В дорозі

20:00 9358 ОДЕСА - МІНСЬК МЕРСЕДЕС-303(45) 0 В дорозі

20:01 286Й КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(3) 0 В дорозі

20:30 0054 КИЇВ АВ - ТУЛЬЧИН РЕНО(50) 47 В дорозі

20:30 2733 КИЇВ АВ - ЧЕРНІВЦІ МАН(20) 12 Прибув

20:35 9312 ХЕРСОН - МОСКВА МАН(45) 4 В дорозі

20:40 2719 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 МЕРСЕДЕС(40) 0 Скасовано

20:50 1792 КИЇВ АВ - МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ МЕРСЕДЕС 23(23) 20 Прибув

21:00 0161 КИЇВ АВ - НОВОВОЛИНСЬК МЕРСЕДЕС(25) 20 В дорозі

21:00 9275 ХАРКІВ - ВАРШАВА НЕОПЛАН(49) 13 В дорозі

21:00 9332 ВІННИЦЯ 1 - МОСКВА НЕОПЛАН(49) 7 Скасовано

21:00 9438 ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ - ВІЛЬНЮС МАН(45) 3 В дорозі

21:10 9311 МОСКВА - ХЕРСОН МАН(47) 5 В дорозі

21:11 188Й КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(3) 0 В дорозі

21:25 9441 ПОЗНАНЬ - ЗАПОРІЖЖЯ НЕОПЛАН(49) 17 Скасовано

21:30 9298 КИЇВ АВ - МІНСЬК МАЗ(43) 23 В дорозі

21:30 9336 КИЇВ АВ - ВАРШАВА МАН(46) 0 В дорозі

21:45 1731 КИЇВ АВ - КИШИНІВ МЕРСЕДЕС-303(45) 26 В дорозі

21:55 0036 КИЇВ АВ - ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) МАН(46) 7 В дорозі

21:55 9424 ЧЕРНІГІВ - ВАРШАВА СЕТРА(45) 7 Скасовано

22:00 9450 КОСІВ - МОСКВА МАН(26) 2 В дорозі

22:05 1798 КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ МАН(35) 17 В дорозі

22:05 9448 ОДЕСА - МІНСЬК НЕОПЛАН(50) 3 Скасовано

22:30 0103 КИЇВ АВ - КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) МЕРСЕДЕС Б(50) 47 В дорозі

22:40 9256 КИЇВ АС КИЇВ - РЕЧИЦА МАЗ(45) 41 В дорозі

22:45 0669 КИЇВ АВ - ХЕРСОН МАН(46) 8 В дорозі

22:45 0774 КИЇВ АВ - ХАРКІВ МАН(46) 6 В дорозі

22:50 2783 ХАРКІВ - ЧЕРНІВЦІ ВОЛЬВО(45) 3 В дорозі

22:50 9347 МІНСЬК ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВ - ХАРКІВ НЕОПЛАН(49) 6 В дорозі

23:00 0217 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(46) 9 В дорозі

23:00 9456 БОЛГРАД - МОСКВА НЕОПЛАН(45) 3 Скасовано

23:10 9445 ВАРШАВА - ЧЕРНІГІВ ВОЛЬВО(49) 12 Скасовано

23:15 9334 КИЇВ АВ - ВРОЦЛАВ ВАНХООЛ(57) 4 В дорозі

23:30 0676 КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ НЕОПЛАН(45) 38 Скасовано

23:35 2784 ЧЕРНІВЦІ - ХАРКІВ ВОЛЬВО(45) 0 В дорозі

23:35 9343 МІНСЬК - МАРІУПОЛЬ МАН(47) 5 В дорозі

© ПАТ «КИЇВПАССЕРВІС» 2018

Зворотній зв'язок