МІЖНАРОДНІ МІЖМІСЬКІ
ОБЛАСНІ ПРИМІСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

АТ «КИЇВПАССЕРВІС»

 
en    ua   

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ «КИЇВ»
АВТОСТАНЦІЇ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


часы для сайта
Розклад руху автобусів -

Відпр. Рейс Маршрут Автобус Вільні місця Стан
ЧЕРНІГІВ АС ЕКСПРЕС 50 04:20 - 4 04:20 В дорозі

МИКОЛАЇВ 45 05:45 - 31 05:45 В дорозі

Б.ДНІСТРОВСЬК 33 06:10 - 33 06:10 В дорозі

ДУБНО 23 06:26 - 21 06:26 В дорозі

ПОЛТАВА 35 06:30 - 0 06:30 В дорозі

ОДЕСА 45 06:25 - 0 06:25 В дорозі

ГОМЕЛЬ 18 06:30 - 2 06:30 В дорозі

ВАРШАВА 45 06:40 - 3 06:40 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 07:00 - 3 07:00 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ 45 06:50 - 23 06:50 В дорозі

ПРАГА 50 06:40 - 5 06:40 В дорозі

НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ 13 07:10 - 11 07:10 В дорозі

МИКОЛАЇВ 17 07:15 - 2 07:15 В дорозі

МОСКВА 45 07:00 - 5 07:00 В дорозі

ХМІЛЬНИК 40 07:25 - 39 07:25 В дорозі

ВЕРХОВИНА 18 07:30 - 9 07:30 В дорозі

ХАРКІВ 49 07:20 - 0 07:20 В дорозі

ОБОДІВКА 2 07:40 - 0 07:40 В дорозі

ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) 48 07:45 - 0 07:45 В дорозі

ХАРКІВ 46 08:00 - 10 08:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 08:00 - 25 08:00 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 32 07:45 - 0 07:45 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 29 08:10 - 29 08:10 В дорозі

БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ 45 07:55 - 18 07:55 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 25 08:16 - 25 08:16 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 25 08:40 - 24 08:40 В дорозі

ДУБНО 29 08:41 - 15 08:41 В дорозі

МИРГОРОД 18 08:50 - 6 08:50 В дорозі

БЕРШАДЬ 45 09:00 - 44 09:00 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 08:45 - 2 08:45 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 09:10 - 25 09:10 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 42 09:15 - 18 09:15 В дорозі

МАНЬКІВКА 21 09:20 - 11 09:20 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 47 09:15 - 3 09:15 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 35 09:35 - 21 09:35 В дорозі

ХЕРСОН 46 09:45 - 6 09:45 В дорозі

ТРОСТЯНЕЦЬ 18 09:50 - 9 09:50 В дорозі

МОСКВА 45 09:30 - 4 09:30 В дорозі

КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) 29 10:05 - 15 10:05 В дорозі

ХАРКІВ 40 10:05 - 13 10:05 В дорозі

КИЇВ АС КИЇВ 42 10:00 - 0 10:00 В дорозі

ОДЕСА 46 10:14 - 11 10:14 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 10:15 - 13 10:15 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 35 10:25 - 21 10:25 В дорозі

ЯМПІЛЬ(ЯМП) 4 10:30 - 4 10:30 В дорозі

НОВОВОЛИНСЬК 29 10:30 - 12 10:30 В дорозі

ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) 46 11:00 - 10 11:00 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 10:45 - 2 10:45 В дорозі

ЛЕГНИЦЯ 49 11:00 - 5 11:00 В дорозі

УМАНЬ 1 11:05 - 1 11:05 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 23 11:25 - 10 11:25 В дорозі

ГОМЕЛЬ 43 11:30 - 21 11:30 В дорозі

БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (УЛЬЯНОВКА) 1 11:35 - 1 11:35 В дорозі

МОСКВА 49 11:40 - 3 11:40 В дорозі

БЕРШАДЬ 1 12:05 - 1 12:05 В дорозі

ХРИСТИНІВКА 5 12:25 - 5 12:25 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 12:30 - 3 12:30 В дорозі

ПРАГА 49 12:30 - 5 12:30 В дорозі

КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) 50 12:20 - 0 12:20 В дорозі

ОЛЕВСЬК 30 12:35 - 15 12:35 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 12:45 - 13 12:45 В дорозі

МИКОЛАЇВ 45 12:05 - 16 12:05 В дорозі

ЛЕБЕДИН 15 13:00 - 7 13:00 В дорозі

ЛАДИЖИН 50 13:00 - 25 13:00 В дорозі

МОСКВА 30 13:00 - 5 13:00 В дорозі

ХАРКІВ 42 13:15 - 19 13:15 В дорозі

САВРАНЬ 16 13:30 - 8 13:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 46 13:35 - 3 13:35 В дорозі

УМАНЬ 18 13:40 - 9 13:40 В дорозі

ВРОЦЛАВ 50 13:30 - 3 13:30 В дорозі

ТЕПЛИК 2 13:50 - 2 13:50 В дорозі

ПОЗНАНЬ 59 13:30 - 2 13:30 В дорозі

КЕЛЬЦЕ 20 14:00 - 0 14:00 В дорозі

ГАЙСИН 1 14:05 - 1 14:05 В дорозі

ХАРКІВ 46 14:25 - 6 14:25 В дорозі

ХМІЛЬНИК 25 14:27 - 13 14:27 В дорозі

ТРОСТЯНЕЦЬ 32 14:30 - 32 14:30 В дорозі

ВОЛГОГРАД 35 14:30 - 4 14:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОЗ 18 14:35 - 9 14:35 В дорозі

ЛОХВИЦЯ 30 14:35 - 15 14:35 В дорозі

ГОРОДКІВКА 46 14:41 - 46 14:41 В дорозі

ГАЙВОРОН 18 14:45 - 9 14:45 В дорозі

МАНЬКІВКА 27 15:00 - 12 15:00 В дорозі

МОСКВА НОВОЯСІНЬОВСКАЯ 42 14:40 - 5 14:40 В дорозі

МОСКВА 50 14:40 - 1 14:40 В дорозі

УМАНЬ 18 15:05 - 18 15:05 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 15:10 - 13 15:10 В дорозі

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 18 15:13 - 9 15:13 В дорозі

КАТЕРИНОПІЛЬ 25 15:15 - 13 15:15 В дорозі

ХРИСТИНІВКА 18 15:23 - 9 15:23 В дорозі

ГАДЯЧ 29 15:25 - 15 15:25 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 15:15 - 2 15:15 В дорозі

ЧЕЧЕЛЬНИК 32 15:30 - 16 15:30 В дорозі

ХАРКІВ 59 15:20 - 8 15:20 В дорозі

ПІЩАНКА 29 16:00 - 15 16:00 В дорозі

МОСКВА 45 16:00 - 3 16:00 В дорозі

ПОЗНАНЬ 50 15:55 - 2 15:55 В дорозі

УМАНЬ 18 16:10 - 9 16:10 В дорозі

ГОМЕЛЬ 28 16:05 - 14 16:05 В дорозі

ГАЙВОРОН 18 16:25 - 9 16:25 В дорозі

ХМІЛЬНИК 25 16:30 - 13 16:30 В дорозі

ТЕПЛИК 18 16:30 - 9 16:30 В дорозі

БЕРШАДЬ 30 16:40 - 15 16:40 В дорозі

ВАЛБЖИХ 50 16:45 - 3 16:45 В дорозі

ГОМЕЛЬ 45 16:50 - 18 16:50 В дорозі

ОЛЕВСЬК 30 16:50 - 15 16:50 В дорозі

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 45 17:00 - 16 17:00 В дорозі

МАРІУПОЛЬ 43 17:00 - 14 17:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 17:00 - 13 17:00 В дорозі

МОСКВА 47 16:50 - 3 16:50 В дорозі

ВІЛЬНЮС 50 17:00 - 0 17:00 В дорозі

ОБОДІВКА 45 17:05 - 23 17:05 В дорозі

ТАЛЬНЕ 41 17:15 - 21 17:15 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 17:00 - 2 17:00 В дорозі

УМАНЬ 18 17:30 - 9 17:30 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 17:30 - 3 17:30 В дорозі

ЮЖНОУКРАЇНСЬК 28 17:35 - 12 17:35 В дорозі

САНКТ-ПЕТЕРБУРГ 45 17:25 - 0 17:25 В дорозі

ЯМПІЛЬ(ЯМП) 45 18:00 - 17 18:00 В дорозі

УМАНЬ 18 18:00 - 18 18:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 18:00 - 13 18:00 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 32 18:10 - 0 18:10 В дорозі

ГАЛАЦ 45 18:30 - 0 18:30 В дорозі

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 18 18:40 - 9 18:40 В дорозі

ЛАДИЖИН 30 18:50 - 27 18:50 В дорозі

МІНСЬК 44 18:40 - 15 18:40 В дорозі

КАХОВКА 45 18:20 - 10 18:20 В дорозі

УМАНЬ 18 19:05 - 18 19:05 В дорозі

ШАЦЬК 18 19:10 - 9 19:10 В дорозі

МОСКВА 47 19:10 - 3 19:10 В дорозі

МОСКВА 45 19:15 - 3 19:15 В дорозі

ВІЛЬНЮС 50 19:40 - 1 19:40 В дорозі

УМАНЬ 18 20:00 - 18 20:00 В дорозі

МІНСЬК 45 19:45 - 0 19:45 В дорозі

СУЧАВА (РУМ) 50 20:00 - 0 20:00 В дорозі

ТУЛЬЧИН 50 20:30 - 25 20:30 В дорозі

КИШИНІВ 45 20:30 - 20 20:30 В дорозі

МОСКВА 45 20:25 - 3 20:25 В дорозі

НОВОВОЛИНСЬК 25 21:00 - 13 21:00 В дорозі

ВАРШАВА 49 20:30 - 5 20:30 В дорозі

ВІЛЬНЮС 45 20:50 - 2 20:50 В дорозі

УМАНЬ 18 21:10 - 18 21:10 В дорозі

ХЕРСОН 47 21:00 - 3 21:00 В дорозі

МІНСЬК 43 21:30 - 10 21:30 В дорозі

ВАРШАВА 46 21:30 - 0 21:30 В дорозі

ЄДИНЦІ 20 21:10 - 0 21:10 В дорозі

КИШИНІВ 49 21:45 - 3 21:45 В дорозі

ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) 46 21:55 - 3 21:55 В дорозі

РЕЧИЦА 45 22:20 - 22 22:20 В дорозі

ХЕРСОН 46 22:45 - 2 22:45 В дорозі

ХАРКІВ 46 22:45 - 5 22:45 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ 45 22:35 - 2 22:35 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 46 22:50 - 6 22:50 В дорозі

ХАРКІВ 45 23:15 - 3 23:15 В дорозі

МАРІУПОЛЬ 47 23:25 - 0 23:25 В дорозі

© АТ «КИЇВПАССЕРВІС» 2019

Зворотній зв'язок