МІЖНАРОДНІ МІЖМІСЬКІ
ОБЛАСНІ ПРИМІСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

АТ «КИЇВПАССЕРВІС»

 
en    ua   

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ «КИЇВ»
АВТОСТАНЦІЇ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


часы для сайта
Розклад руху автобусів -

Відпр. Рейс Маршрут Автобус Вільні місця Стан
ХЕРСОН 45 04:30 - 0 04:30 В дорозі

МИКОЛАЇВ 45 05:45 - 33 05:45 В дорозі

Б.ДНІСТРОВСЬК 45 06:10 - 45 06:10 В дорозі

КОСТШИН НАД ОДРОЮ 47 06:00 - 4 06:00 В дорозі

ДУБНО 26 06:25 - 26 06:25 В дорозі

ПОЛТАВА 35 06:30 - 0 06:30 В дорозі

ХАРКІВ 44 06:20 - 0 06:20 В дорозі

НАДЛАК# 25 06:50 - 24 06:50 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 07:00 - 2 07:00 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ 45 06:50 - 22 06:50 В дорозі

ПРАГА 45 07:00 - 4 07:00 В дорозі

НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ 17 07:10 - 11 07:10 В дорозі

МОСКВА 45 07:00 - 4 07:00 В дорозі

МІНСЬК 45 07:00 - 0 07:00 В дорозі

ХМІЛЬНИК 45 07:25 - 26 07:25 В дорозі

ТАЛЬНЕ 18 07:35 - 8 07:35 В дорозі

ОБОДІВКА 45 07:40 - 31 07:40 В дорозі

ГОМЕЛЬ 18 07:50 - 5 07:50 В дорозі

ХАРКІВ 46 08:00 - 6 08:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 08:00 - 13 08:00 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 32 07:45 - 0 07:45 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 29 08:10 - 14 08:10 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 29 08:15 - 14 08:15 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 25 08:40 - 13 08:40 В дорозі

ДУБНО 45 08:41 - 31 08:41 В дорозі

МИРГОРОД 20 08:50 - 10 08:50 В дорозі

БЕРШАДЬ 32 09:00 - 6 09:00 В дорозі

ХЕРСОН 28 09:00 - 14 09:00 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 08:45 - 2 08:45 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 09:10 - 13 09:10 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 42 09:15 - 21 09:15 В дорозі

МАНЬКІВКА 21 09:20 - 10 09:20 В дорозі

КИСЛОВОДСЬК 60 09:20 - 30 09:20 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 29 09:35 - 15 09:35 В дорозі

ПОЛТАВА 40 09:40 - 26 09:40 В дорозі

ХЕРСОН 46 09:45 - 5 09:45 В дорозі

КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) 18 10:05 - 9 10:05 В дорозі

ХАРКІВ 48 10:05 - 20 10:05 В дорозі

ОДЕСА 46 10:14 - 5 10:14 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 10:15 - 13 10:15 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 35 10:25 - 21 10:25 В дорозі

ЯМПІЛЬ(ЯМП) 40 10:30 - 20 10:30 В дорозі

НОВОВОЛИНСЬК 29 10:30 - 13 10:30 В дорозі

ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) 46 11:00 - 3 11:00 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 10:45 - 2 10:45 В дорозі

ОДЕСА СТАРОСІННА 49 10:50 - 25 10:50 В дорозі

УМАНЬ 18 11:05 - 18 11:05 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 23 11:25 - 10 11:25 В дорозі

ГОМЕЛЬ 49 11:30 - 15 11:30 В дорозі

БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (УЛЬЯНОВКА) 18 11:35 - 9 11:35 В дорозі

БЕРШАДЬ 18 12:05 - 9 12:05 В дорозі

ХРИСТИНІВКА 27 12:25 - 14 12:25 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 12:30 - 3 12:30 В дорозі

ПРАГА 40 12:30 - 2 12:30 В дорозі

ОЛЕВСЬК 30 12:35 - 15 12:35 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 12:45 - 13 12:45 В дорозі

ЛЕБЕДИН 16 13:00 - 7 13:00 В дорозі

ЛАДИЖИН 50 13:00 - 25 13:00 В дорозі

МОСКВА НОВОЯСІНЬОВСКАЯ 30 13:00 - 3 13:00 В дорозі

КОБЛЕВО ЛАС 46 12:05 - 0 12:05 В дорозі

ХАРКІВ 45 13:15 - 20 13:15 В дорозі

САВРАНЬ 16 13:30 - 8 13:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 46 13:35 - 5 13:35 В дорозі

УМАНЬ 18 13:40 - 9 13:40 В дорозі

МОСКВА ТЕПЛИЙ СТАН 49 13:30 - 3 13:30 В дорозі

ТЕПЛИК 18 13:50 - 9 13:50 В дорозі

ПРАГА 46 13:40 - 0 13:40 В дорозі

ПОЗНАНЬ 59 13:30 - 5 13:30 В дорозі

КЕЛЬЦЕ 20 14:00 - 10 14:00 В дорозі

ГАЙСИН 20 14:05 - 10 14:05 В дорозі

ХМІЛЬНИК 25 14:27 - 13 14:27 В дорозі

ТРОСТЯНЕЦЬ 32 14:30 - 16 14:30 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 14:30 - 3 14:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОЗ 18 14:35 - 9 14:35 В дорозі

ЛОХВИЦЯ 30 14:35 - 15 14:35 В дорозі

ГАЙВОРОН 18 14:45 - 9 14:45 В дорозі

МАНЬКІВКА 27 15:00 - 14 15:00 В дорозі

УМАНЬ 18 15:05 - 18 15:05 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 15:10 - 13 15:10 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ 56 15:00 - 3 15:00 В дорозі

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 18 15:13 - 9 15:13 В дорозі

ХРИСТИНІВКА 18 15:23 - 9 15:23 В дорозі

ГАДЯЧ 29 15:25 - 15 15:25 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 15:15 - 2 15:15 В дорозі

ЧЕЧЕЛЬНИК 32 15:30 - 15 15:30 В дорозі

ХАРКІВ 59 15:20 - 5 15:20 В дорозі

СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА 18 16:00 - 4 16:00 В дорозі

МОСКВА 45 16:00 - 14 16:00 В дорозі

ПОЗНАНЬ 50 15:55 - 2 15:55 В дорозі

МАРІУПОЛЬ АС-2 48 15:30 - 0 15:30 В дорозі

УМАНЬ 18 16:10 - 9 16:10 В дорозі

ГОМЕЛЬ 28 16:05 - 12 16:05 В дорозі

ГАЙВОРОН 18 16:25 - 9 16:25 В дорозі

ХМІЛЬНИК 25 16:30 - 13 16:30 В дорозі

ТЕПЛИК 18 16:30 - 9 16:30 В дорозі

ВАЛБЖИХ 50 16:30 - 3 16:30 В дорозі

ЗІНЬКІВ 18 16:40 - 8 16:40 В дорозі

БЕРШАДЬ 30 16:40 - 15 16:40 В дорозі

МОСКВА ЮЖНЫЕ ВОРОТА 49 16:30 - 1 16:30 В дорозі

ГОМЕЛЬ 45 16:50 - 16 16:50 В дорозі

ОЛЕВСЬК 30 16:50 - 15 16:50 В дорозі

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 45 17:00 - 17 17:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 17:00 - 13 17:00 В дорозі

ВІЛЬНЮС 50 17:00 - 0 17:00 В дорозі

ОБОДІВКА 45 17:05 - 16 17:05 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 17:00 - 2 17:00 В дорозі

УМАНЬ 18 17:30 - 9 17:30 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 17:30 - 2 17:30 В дорозі

ЮЖНОУКРАЇНСЬК 28 17:35 - 13 17:35 В дорозі

ЯМПІЛЬ(ЯМП) 45 18:00 - 18 18:00 В дорозі

УМАНЬ 18 18:00 - 18 18:00 В дорозі

БЕНДЕРИ 12 18:20 - 2 18:20 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 32 18:10 - 0 18:10 В дорозі

ГАЛАЦ 46 18:30 - 0 18:30 В дорозі

МОСКВА ТЕПЛИЙ СТАН 48 18:15 - 3 18:15 В дорозі

ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) 46 18:20 - 11 18:20 В дорозі

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 18 18:40 - 9 18:40 В дорозі

МАРІУПОЛЬ 50 18:30 - 2 18:30 В дорозі

ЛАДИЖИН 18 18:50 - 9 18:50 В дорозі

МІНСЬК 44 18:40 - 15 18:40 В дорозі

КАХОВКА 45 18:20 - 8 18:20 В дорозі

УМАНЬ 18 19:05 - 18 19:05 В дорозі

КІЛІЯ 35 19:10 - 17 19:10 В дорозі

МОСКВА 47 19:10 - 3 19:10 В дорозі

МОСКВА 45 19:15 - 1 19:15 В дорозі

ВІЛЬНЮС 50 19:40 - 1 19:40 В дорозі

УМАНЬ 18 20:00 - 18 20:00 В дорозі

ЧЕНСТОХОВА 49 19:40 - 0 19:40 В дорозі

МІНСЬК 45 19:45 - 0 19:45 В дорозі

СУЧАВА (РУМ) 50 20:00 - 0 20:00 В дорозі

ТУЛЬЧИН 50 20:30 - 24 20:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОЗ 18 21:00 - 9 21:00 В дорозі

ВІЛЬНЮС 45 20:50 - 3 20:50 В дорозі

МІНСЬК 53 20:55 - 3 20:55 В дорозі

УМАНЬ 18 21:10 - 18 21:10 В дорозі

ВАРШАВА 46 21:30 - 0 21:30 В дорозі

КИШИНІВ 45 21:45 - 21 21:45 В дорозі

ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) 46 21:55 - 6 21:55 В дорозі

КОБЛЕВО ЛАС 45 20:35 - 0 20:35 В дорозі

ХЕРСОН 45 22:00 - 30 22:00 В дорозі

КИШИНІВ 45 22:30 - 36 22:30 В дорозі

РЕЧИЦА 45 22:35 - 17 22:35 В дорозі

ХЕРСОН 46 22:45 - 5 22:45 В дорозі

ХАРКІВ 46 22:45 - 4 22:45 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ 45 22:35 - 3 22:35 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 46 22:50 - 5 22:50 В дорозі

КИШИНІВ 45 23:20 - 8 23:20 В дорозі

ХАРКІВ 45 23:15 - 2 23:15 В дорозі

© АТ «КИЇВПАССЕРВІС» 2020

Зворотній зв'язок