МІЖНАРОДНІ МІЖМІСЬКІ
ОБЛАСНІ ПРИМІСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

ПАТ «КИЇВПАССЕРВІС»

 
en    ua   

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ «КИЇВ»
АВТОСТАНЦІЇ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


часы для сайта
Розклад руху автобусів -

Відпр. Рейс Маршрут Автобус Вільні місця Стан
04:55 0008 МИКОЛАЇВ - БОРИСПІЛЬ НЕОПЛАН(40) 20 Скасовано

04:55 9434 БІЛА ЦЕРКВА АС - СВІНОУСТЬЕ СКАНИЯ(50) 2 Відправленно

05:05 9397 МОЛОДЕЧНО - ЗАТОКА DAF(53) 5 Відправленно

05:10 9449 МОСКВА - КОСІВ МАН(26) 3 Скасовано

05:45 1036 КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ НЕОПЛАН(45) 24 Відправленно

06:05 9437 ВІЛЬНЮС - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(45) 0 Скасовано

06:10 0211 КИЇВ АВ - Б.ДНІСТРОВСЬК НЕОПЛАН(45) 28 Відправленно

06:26 095Б КИЇВ АВ - ДУБНО ЕТАЛОН(23) 18 Відправленно

06:30 9357 МІНСЬК - ОДЕСА МЕРСЕДЕС-303(45) 0 Скасовано

06:50 9446 ЧЕРНІГІВ - ВАРШАВА ВОЛЬВО(49) 3 Скасовано

06:50 9512 ТРУСКАВЕЦЬ - ГОМЕЛЬ МЕРСЕДЕС(18) 0 Відправленно

07:00 0311 КИЇВ АВ - ОДЕСА МЕРСЕДЕС(18) 9 Скасовано

07:00 369Г КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ МЕРСЕДЕС(16) 3 Відправленно

07:00 9183 МОСКВА - ЧЕРНІВЦІ НЕОПЛАН(45) 23 Відправленно

07:00 9185 МІНСЬК - ОЧАКІВ МАЗ-251(43) 0 Скасовано

07:00 9328 ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) - ПРАГА МЕРСЕДЕС Б(50) 5 Скасовано

07:00 9376М КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) - БИДГОЩ НЕОПЛАН(50) 2 Відправленно

07:00 9399 МОСКВА - ЖИТОМИР НЕОПЛАН(71) 6 Відправленно

07:10 0626 КИЇВ АВ - НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ БАЗ-А079(25) 11 Відправленно

07:15 1171 КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ МЕРСЕДЕС-403(40) 29 Відправленно

07:25 0181 КИЇВ АВ - ХМІЛЬНИК НЕОПЛАН(38) 38 Відправленно

07:30 0797 КИЇВ АВ - ВЕРХОВИНА МЕРСЕДЕС(18) 6 Відправленно

07:35 0369 КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ БАЗ 26(26) 17 Відправленно

07:35 9276 ВАРШАВА - ХАРКІВ НЕОПЛАН(44) 0 Відправленно

07:40 1696 КИЇВ АВ - ОБОДІВКА СЕТРА(45) 21 Відправленно

07:45 0362 КИЇВ АВ - ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) МАН(52) 0 Відправленно

08:00 0160 КИЇВ АВ - ХАРКІВ МАН(46) 0 Відправленно

08:00 3244 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 23 Відправленно

08:05 4157 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(32) 0 Відправленно

08:10 0379 КИЇВ АВ - ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) БАЗ(29) 12 Відправленно

08:10 9442 ЗАПОРІЖЖЯ - ПОЗНАНЬ НЕОПЛАН(49) 2 Відправленно

08:15 0239 МИКОЛАЇВ - БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ НЕОПЛАН(45) 18 Відправленно

08:15 2233 КИЇВ АВ - КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕТАЛОН(29) 22 Відправленно

08:30 9468 КИЇВ АС КИЇВ - РЕЧИЦА СЕТРА(49) 1 Відправленно

08:40 0254 ЖИТОМИР - ЧЕРНІГІВ ЕТАЛОН(29) 8 Відправленно

08:40 0355 КИЇВ АВ - МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕТАЛОН(25) 24 Відправленно

08:41 201Б КИЇВ АВ - ДУБНО МАН(29) 23 Відправленно

08:50 0128 КИЇВ АВ - МИРГОРОД МЕРСЕДЕС(18) 11 Відправленно

09:00 0424 КИЇВ АВ - БЕРШАДЬ СЕТРА(45) 38 Відправленно

09:00 1050 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ НЕОПЛАН(35) 2 Відправленно

09:10 4410 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 23 Відправленно

09:10 9515 ЩЕЦИН - КРИВИЙ РІГ СЕТРА(50) 0 Відправленно

09:15 0439 КИЇВ АВ - КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ МЕРСЕДЕС(42) 39 Відправленно

09:20 0280 КИЇВ АВ - МАНЬКІВКА БАЗ(5) 0 Відправленно

09:25 9273 МОСКВА - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(47) 3 Відправленно

09:35 0213 КИЇВ АВ - ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) БАЗ(11) 7 Відправленно

09:45 0739 КИЇВ АВ - ХЕРСОН МАН(46) 0 Відправленно

10:00 9280 КИЇВ АВ - РИГА НЕОПЛАН(50) 2 Відправленно

10:05 0615 КИЇВ АВ - КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) БАЗ(29) 19 Відправленно

10:05 1180 КИЇВ АВ - ХАРКІВ СКАНИЯ(45) 36 Відправленно

10:05 4764 КИЇВ АВ - ХМІЛЬНИК МЕРСЕДЕС(15) 15 Скасовано

10:05 9321 ПОЗНАНЬ - КРЕМЕНЧУК НЕОПЛАН(50) 0 Відправленно

10:10 9207 МОСКВА - КИЇВ АС КИЇВ МЕРСЕДЕС(42) 0 Скасовано

10:15 0639 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА МАН(46) 4 Відправленно

10:15 3246 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 25 Скасовано

10:20 9327 ПРАГА - ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) МАН(50) 0 Скасовано

10:25 0705 КИЇВ АВ - ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) МАН(35) 29 Відправленно

10:30 0793 КИЇВ АВ - ЯМПІЛЬ(ЯМП) СЕТРА(45) 35 Відправленно

10:30 1476 КИЇВ АВ - НОВОВОЛИНСЬК БАЗ(29) 16 Відправленно

11:00 0614 КИЇВ АВ - ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) МАН(46) 0 Відправленно

11:00 1046 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ НЕОПЛАН(35) 2 Відправленно

11:00 9474 КИЇВ АВ - ЛЕГНИЦЯ МАН(49) 21 Відправленно

11:05 2072 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС 18(18) 9 Скасовано

11:05 9271 ЩЕЦИН - ПОЛТАВА НЕОПЛАН(50) 5 Відправленно

11:10 9489 СВІНОУСТЬЕ - ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) НЕОПЛАН(50) 0 Скасовано

11:25 1712 КИЇВ АВ - МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ МЕРСЕДЕС(23) 10 Скасовано

11:30 9204 КИЇВ АВ - ГОМЕЛЬ МЕРСЕДЕС(45) 9 Відправленно

11:35 0690 КИЇВ АВ - БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (УЛЬЯНОВКА) ІВЕКО(33) 32 Відправленно

11:50 0487 КИЇВ АВ - ВІЛЬШАНКА(КІР) ЕТАЛОН 25(25) 0 Скасовано

12:05 0882 КИЇВ АВ - БЕРШАДЬ МЕРСЕДЕС(20) 11 Скасовано

12:25 0109 КИЇВ АВ - ХРИСТИНІВКА МЕРСЕДЕС 18(18) 14 Відправленно

12:30 369Д КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ МЕРСЕДЕС(16) 0 Відправленно

12:30 9326 КИЇВ АВ - ПРАГА СЕТРА(40) 0 Відправленно

12:35 0313 КИЇВ АВ - ОЛЕВСЬК ЮТОНГ(30) 29 Відправленно

12:45 1844 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 23 Відправленно

13:00 0240 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - МИКОЛАЇВ НЕОПЛАН(45) 0 Відправленно

13:00 0260 КИЇВ АВ - ЛЕБЕДИН ФОЛЬКСВАГЕН(16) 12 Відправленно

13:00 0784Ц КИЇВ АВ - ЛАДИЖИН РЕНО(50) 37 Відправленно

13:00 9230 КИЇВ АВ - МОСКВА МЕРСЕДЕС(30) 0 Відправленно

13:00 9500 КИЇВ ВИДУБИЧІ - СВІНОУСТЬЕ НЕОПЛАН(53) 0 Відправленно

13:30 0062 КИЇВ АВ - КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ НЕОПЛАН(45) 23 Скасовано

13:30 0456 КИЇВ ВОКЗАЛЬНА - ХАРКІВ СКАНИЯ(45) 36 Відправленно

13:30 0467 КИЇВ АВ - САВРАНЬ БАЗ (22) 15 Відправленно

13:40 0435 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(46) 0 Відправленно

13:40 0898 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(18) 6 Відправленно

13:45 9388 ХАРКІВ - ЩЕЦИН НЕОПЛАН(50) 1 Відправленно

13:50 0418 КИЇВ АВ - ТЕПЛИК МЕРСЕДЕС(18) 16 Відправленно

14:00 9492 ХАРКІВ - ПОЗНАНЬ НЕОПЛАН(59) 0 Відправленно

14:00 9514 КРИВИЙ РІГ - ЩЕЦИН СЕТРА(50) 0 Відправленно

14:05 0431 КИЇВ АВ - ГАЙСИН МЕРСЕДЕС(20) 20 Відправленно

14:25 4370 КИЇВ АВ - ХАРКІВ МАН(46) 4 Відправленно

14:27 0259 КИЇВ АВ - ХМІЛЬНИК БАЗ(25) 2 Відправленно

14:30 0485 КИЇВ АВ - ТРОСТЯНЕЦЬ МЕРСЕДЕС(32) 31 Відправленно

14:30 369И КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ МЕРСЕДЕС(16) 0 Відправленно

14:35 0069 КИЇВ АВ - ОДЕСА ПРИВОЗ БАЗ 26(26) 22 Відправленно

14:35 2188 КИЇВ АВ - ЛОХВИЦЯ БАЗ(30) 10 Відправленно

14:40 2647 КИЇВ АВ - ГОРОДКІВКА СЕТРА(46) 42 Відправленно

14:40 9272 ПОЛТАВА - ЩЕЦИН НЕОПЛАН(50) 3 Відправленно

14:40 9490 ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) - СВІНОУСТЬЕ НЕОПЛАН(50) 0 Скасовано

14:45 0105 КИЇВ АВ - ГАЙВОРОН МЕРСЕДЕС(18) 9 Відправленно

15:00 9208 КИЇВ АС КИЇВ - МОСКВА МЕРСЕДЕС(42) 0 Відправленно

15:00 9404Ц ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) - ВАРШАВА ВОЛЬВО(46) 5 Скасовано

15:06 180Й КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(1) 1 Відправленно

15:10 3248 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 12 Відправленно

15:13 0201 КИЇВ АВ - НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК МЕРСЕДЕС(18) 17 Відправленно

15:15 0776 КИЇВ АВ - КАТЕРИНОПІЛЬ ЕТАЛОН(25) 12 Відправленно

15:23 0732 КИЇВ АВ - ХРИСТИНІВКА ИВЕКО 18(18) 18 Відправленно

15:25 0168 КИЇВ АВ - ГАДЯЧ ЕТАЛОН(29) 11 Відправленно

15:27 0305 КИЇВ АВ - ЄМІЛЬЧИНЕ ЛАЗ-699(41) 0 Скасовано

15:30 0469 КИЇВ АВ - ПЕРВОМАЙСЬК БАЗ 26(26) 17 Відправленно

15:30 1048 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ НЕОПЛАН(35) 2 Відправленно

15:30 1253 КИЇВ АВ - ЧЕЧЕЛЬНИК МЕРСЕДЕС(32) 32 Відправленно

15:50 9487 ПОЗНАНЬ - ХАРКІВ НЕОПЛАН(59) 5 В дорозі

16:00 0009 КИЇВ АВ - ПІЩАНКА БАЗ 29(29) 15 Скасовано

16:00 9390 КИЇВ АВ - МОСКВА СЕТРА(50) 0 Відправленно

16:00 9394 КИЇВ АВ - МОСКВА ЮТОНГ(45) 0 Відправленно

16:10 0396 КИЇВ АВ - ОЛЬГОПІЛЬ МЕРСЕДЕС(18) 9 Скасовано

16:10 1900 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(18) 17 Відправленно

16:20 0497 КИЇВ АВ - КАЛУШ МЕРСЕДЕС(42) 21 Скасовано

16:21 713Г КИЇВ АВ - БЕРДЯНСЬК МЕРСЕДЕС(6) 0 Відправленно

16:25 0461 КИЇВ АВ - ГАЙВОРОН МЕРСЕДЕС(18) 18 Відправленно

16:30 0255 КИЇВ АВ - ХМІЛЬНИК ЮТОНГ 30(30) 23 Відправленно

16:30 0434Ц КИЇВ АВ - ТЕПЛИК БАЗ 26(26) 26 Відправленно

16:35 0350 КИЇВ АВ - СКАДОВСЬК МЕРСЕДЕС(49) 0 Відправленно

16:40 0092 КИЇВ АВ - ЗІНЬКІВ ФОРД(18) 9 Відправленно

16:40 0385 КИЇВ АВ - БЕРШАДЬ ВАНХООЛ(45) 30 Відправленно

16:45 9392 КИЇВ АВ - ВАЛБЖИХ НЕОПЛАН(50) 0 Відправленно

16:50 0130 КИЇВ АВ - ГОМЕЛЬ МАЗ(45) 11 Відправленно

16:50 0133 КИЇВ АВ - ОЛЕВСЬК ЮТОНГ(30) 15 Відправленно

16:55 9458 КИЇВ АС КИЇВ - ГДИНЯ НЕОПЛАН(51) 1 Відправленно

17:00 1015 КИЇВ АВ - ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 СЕТРА(45) 12 Відправленно

17:00 1758 КИЇВ АВ - МАРІУПОЛЬ ЮТОНГ(43) 0 Відправленно

17:00 4412 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 13 Скасовано

17:00 9274 ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ - МОСКВА МАН(47) 7 Відправленно

17:00 9506 КИЇВ АВ - ВІЛЬНЮС МЕРСЕДЕС Б(50) 0 Відправленно

17:05 0206 КИЇВ АВ - ОБОДІВКА СЕТРА(45) 42 Відправленно

17:05 2426Й КИЇВ АВ - САВРАНЬ БАЗ 26(26) 17 Відправленно

17:15 0321 КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ БАЗ 26(26) 24 Відправленно

17:15 1044 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ НЕОПЛАН(35) 2 Відправленно

17:30 0910 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(18) 5 Прибув

17:30 369К КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ МЕРСЕДЕС(16) 0 Прибув

17:30 9342 ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ - МІНСЬК НЕОПЛАН(50) 1 В дорозі

17:30 9348 ХАРКІВ - МІНСЬК ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВ НЕОПЛАН(49) 1 Прибув

17:35 0504 КИЇВ АВ - ЮЖНОУКРАЇНСЬК МЕРСЕДЕС 20(5) 1 Прибув

17:45 0253 ЧЕРНІГІВ - ЖИТОМИР ЕТАЛОН(29) 7 В дорозі

17:50 0348 КИЇВ АВ - РОМНИ МЕРСЕДЕС(18) 9 Скасовано

18:00 1031 КИЇВ АВ - ЯМПІЛЬ(ЯМП) СЕТРА(32) 0 Прибув

18:00 3250 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 13 В дорозі

18:00 9400Ц ЖИТОМИР - МОСКВА НЕОПЛАН(71) 0 В дорозі

18:15 933Ф КИЇВ АВ - МОГИЛЬОВ МАЗ(44) 28 Прибув

18:20 1679 КИЇВ АВ - БЕНДЕРИ МЕРСЕДЕС 20(2) 0 Прибув

18:30 4159 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ НЕОПЛАН(32) 0 В дорозі

18:30 9444 КИЇВ АВ - ГАЛАЦ МЕРСЕДЕС-303(45) 0 В дорозі

18:35 0148 КИЇВ АС КИЇВ - ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) МЕРСЕДЕС-403(46) 6 Прибув

18:40 0142 КИЇВ АВ - НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК МЕРСЕДЕС(2) 1 Прибув

18:55 9436 ЗАПОРІЖЖЯ - ЩЕЦИН НЕОПЛАН(45) 0 В дорозі

19:00 9184 ОЧАКІВ - МІНСЬК МАЗ(44) 8 Прибув

19:05 1998 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - КИШИНІВ МЕРСЕДЕС-303(45) 0 Скасовано

19:10 0051 КИЇВ АВ - ШАЦЬК МЕРСЕДЕС(18) 5 В дорозі

19:10 1703 КИЇВ АВ - КІЛІЯ БОВА(35) 0 Прибув

19:20 0169 КИЇВ АВ - СОКИРЯНИ МЕРСЕДЕС(18) 8 Заблоковано

19:20 9182 ЧЕРНІВЦІ - МОСКВА НЕОПЛАН(47) 0 В дорозі

19:25 9312Д ХЕРСОН - МОСКВА МАН(45) 0 В дорозі

19:30 1057 КИЇВ АВ - ЧЕРНІВЦІ EOS(25) 0 Скасовано

19:40 8107 КИЇВ АВ - ВІЛЬНЮС МЕРСЕДЕС Б(50) 0 Прибув

19:45 0663 КИЇВ АВ - ЯРЕМЧА СЕТРА(14) 0 Прибув

20:00 9358 ОДЕСА - МІНСЬК МЕРСЕДЕС-303(45) 0 В дорозі

20:00 9502 КИЇВ АВ - СУЧАВА (РУМ) МЕРСЕДЕС Б(50) 0 Прибув

20:30 0054 КИЇВ АВ - ТУЛЬЧИН РЕНО(50) 23 В дорозі

20:35 9312 ХЕРСОН - МОСКВА МАН(45) 0 В дорозі

20:40 2719 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 МЕРСЕДЕС(40) 0 Скасовано

20:45 2649 МІНСЬК - КОБЛЕВО ЛАС МЕРСЕДЕС(49) 0 В дорозі

20:50 1792 КИЇВ АВ - МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ НЕОПЛАН(37) 36 Прибув

21:00 0161 КИЇВ АВ - НОВОВОЛИНСЬК МЕРСЕДЕС(25) 5 В дорозі

21:00 9275 ХАРКІВ - ВАРШАВА НЕОПЛАН(49) 2 В дорозі

21:00 9332 ВІННИЦЯ 1 - МОСКВА НЕОПЛАН(49) 0 В дорозі

21:00 9438 ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ - ВІЛЬНЮС МАН(45) 0 В дорозі

21:10 1657 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ХАРКІВ МЕРСЕДЕС(40) 0 В дорозі

21:10 1658 ХАРКІВ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МЕРСЕДЕС(40) 5 В дорозі

21:10 9311 МОСКВА - ХЕРСОН МАН(47) 0 В дорозі

21:20 0893 КИЇВ АВ - ТРУСКАВЕЦЬ СЕТРА(30) 0 Заблоковано

21:21 893Ю КИЇВ АВ - ТРУСКАВЕЦЬ СЕТРА(30) 14 Заблоковано

21:25 0859 КИЇВ ВОКЗАЛЬНА - ЯЛТА МЕРСЕДЕС(44) 0 Скасовано

21:25 9441 ПОЗНАНЬ - ЗАПОРІЖЖЯ НЕОПЛАН(49) 0 В дорозі

21:30 9298 КИЇВ АВ - МІНСЬК МАЗ(43) 1 Прибув

21:30 9336 КИЇВ АВ - ВАРШАВА МАН(46) 0 В дорозі

21:35 9316 ЧЕРНІВЦІ - МОСКВА НОВОЯСІНЬОВСКАЯ НЕОПЛАН(49) 0 В дорозі

21:45 1731 КИЇВ АВ - КИШИНІВ МЕРСЕДЕС-303(45) 0 Прибув

21:55 0036 КИЇВ АВ - ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) МАН(46) 0 В дорозі

22:00 9373 МІНСЬК ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ НЕОПЛАН(49) 0 В дорозі

22:05 0798Ц КИЇВ АВ - КОБЛЕВО ЛАС НЕОПЛАН(45) 0 В дорозі

22:05 9448 ОДЕСА - МІНСЬК НЕОПЛАН(50) 2 В дорозі

22:05 9510 ОДЕСА - МІНСЬК НЕОПЛАН(50) 0 Скасовано

22:40 9256 КИЇВ АС КИЇВ - РЕЧИЦА МАЗ(45) 9 Прибув

22:45 0669 КИЇВ АВ - ХЕРСОН МАН(46) 0 В дорозі

22:45 0774 КИЇВ АВ - ХАРКІВ МАН(46) 2 В дорозі

22:50 2783 ХАРКІВ - ЧЕРНІВЦІ ВОЛЬВО(45) 0 В дорозі

23:00 0217 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(46) 0 В дорозі

23:00 9456 БОЛГРАД - МОСКВА НЕОПЛАН(45) 3 Скасовано

23:10 9445 ВАРШАВА - ЧЕРНІГІВ ВОЛЬВО(49) 8 Скасовано

23:15 9511 ГОМЕЛЬ - ТРУСКАВЕЦЬ МЕРСЕДЕС(18) 0 В дорозі

23:20 217Е КИЇВ АВ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(46) 8 В дорозі

23:35 2784 ЧЕРНІВЦІ - ХАРКІВ ВОЛЬВО(45) 0 В дорозі

23:35 9483 ГОМЕЛЬ - ХЕРСОН МЕРСЕДЕС(45) 0 В дорозі

© ПАТ «КИЇВПАССЕРВІС» 2018

Зворотній зв'язок