МІЖНАРОДНІ МІЖМІСЬКІ
ОБЛАСНІ ПРИМІСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

АТ «КИЇВПАССЕРВІС»

 
en    ua   

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ «КИЇВ»
АВТОСТАНЦІЇ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


часы для сайта
Розклад руху автобусів -

Відпр. Рейс Маршрут Автобус Вільні місця Стан
ХЕРСОН 45 04:30 - 0 04:30 В дорозі

МИКОЛАЇВ 43 05:45 - 26 05:45 В дорозі

Б.ДНІСТРОВСЬК 45 06:10 - 40 06:10 В дорозі

ДУБНО 23 06:25 - 23 06:25 В дорозі

ПОЛТАВА 35 06:30 - 0 06:30 В дорозі

НАДЛАК# 25 06:50 - 23 06:50 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 07:00 - 3 07:00 В дорозі

ЖИТОМИР 71 06:50 - 6 06:50 В дорозі

НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ 17 07:10 - 8 07:10 В дорозі

МИКОЛАЇВ 35 07:15 - 18 07:15 В дорозі

МОСКВА 45 07:00 - 0 07:00 В дорозі

МІНСЬК 47 07:00 - 0 07:00 В дорозі

ХМІЛЬНИК 46 07:25 - 43 07:25 В дорозі

ХАРКІВ 49 07:20 - 0 07:20 В дорозі

ОБОДІВКА 45 07:40 - 43 07:40 В дорозі

ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) 54 07:45 - 0 07:45 В дорозі

ГОМЕЛЬ 49 07:50 - 0 07:50 В дорозі

ХАРКІВ 46 08:00 - 0 08:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 08:00 - 24 08:00 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 32 07:45 - 0 07:45 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 29 08:10 - 27 08:10 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 25 08:16 - 23 08:16 В дорозі

РЕЧИЦА 61 08:20 - 0 08:20 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 25 08:40 - 23 08:40 В дорозі

ДУБНО 29 08:41 - 27 08:41 В дорозі

МИРГОРОД 18 08:50 - 16 08:50 В дорозі

БЕРШАДЬ 40 09:00 - 30 09:00 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 08:45 - 2 08:45 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 09:10 - 12 09:10 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 42 09:15 - 15 09:15 В дорозі

МАНЬКІВКА 21 09:20 - 11 09:20 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 47 09:15 - 3 09:15 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 29 09:35 - 22 09:35 В дорозі

ВІННИЦЯ 2 50 09:30 - 3 09:30 В дорозі

ХЕРСОН 46 09:45 - 6 09:45 В дорозі

КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) 18 10:05 - 17 10:05 В дорозі

ХАРКІВ 48 10:05 - 40 10:05 В дорозі

ОДЕСА 46 10:14 - 4 10:14 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 10:15 - 24 10:15 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 32 10:25 - 26 10:25 В дорозі

ЯМПІЛЬ(ЯМП) 45 10:30 - 35 10:30 В дорозі

НОВОВОЛИНСЬК 29 10:30 - 24 10:30 В дорозі

ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) 46 11:00 - 2 11:00 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 10:45 - 2 10:45 В дорозі

ЛЕГНИЦЯ 49 11:00 - 7 11:00 В дорозі

УМАНЬ 19 11:05 - 18 11:05 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 23 11:25 - 22 11:25 В дорозі

ГОМЕЛЬ 43 11:30 - 17 11:30 В дорозі

БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (УЛЬЯНОВКА) 1 11:35 - 1 11:35 В дорозі

МАХАЧКАЛА 50 12:00 - 10 12:00 В дорозі

БЕРШАДЬ 18 12:05 - 17 12:05 В дорозі

ХРИСТИНІВКА 18 12:25 - 15 12:25 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 12:30 - 0 12:30 В дорозі

ПРАГА 49 12:30 - 4 12:30 В дорозі

ОЛЕВСЬК 32 12:35 - 32 12:35 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 12:45 - 24 12:45 В дорозі

ЛЕБЕДИН 16 13:00 - 9 13:00 В дорозі

ЛАДИЖИН 5 13:00 - 2 13:00 В дорозі

ТАЛЛІНН 45 12:45 - 5 12:45 В дорозі

МОСКВА НОВОЯСІНЬОВСКАЯ 30 13:00 - 3 13:00 В дорозі

КОБЛЕВО ЛАС 50 12:05 - 0 12:05 В дорозі

ХАРКІВ 45 13:15 - 40 13:15 В дорозі

САВРАНЬ 22 13:30 - 17 13:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 46 13:35 - 0 13:35 В дорозі

УМАНЬ 18 13:40 - 16 13:40 В дорозі

ТЕПЛИК 17 13:50 - 17 13:50 В дорозі

ПРАГА 46 13:40 - 0 13:40 В дорозі

ПОЗНАНЬ 60 13:30 - 10 13:30 В дорозі

КЕЛЬЦЕ 31 14:00 - 0 14:00 В дорозі

ГАЙСИН 20 14:05 - 19 14:05 В дорозі

ХАРКІВ 46 14:25 - 4 14:25 В дорозі

ХМІЛЬНИК 25 14:27 - 11 14:27 В дорозі

ТРОСТЯНЕЦЬ 32 14:30 - 27 14:30 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 14:30 - 0 14:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОЗ 18 14:35 - 15 14:35 В дорозі

ЛОХВИЦЯ 30 14:35 - 27 14:35 В дорозі

ГОРОДКІВКА 46 14:40 - 23 14:40 В дорозі

ГАЙВОРОН 18 14:45 - 18 14:45 В дорозі

МАНЬКІВКА 29 15:00 - 27 15:00 В дорозі

УМАНЬ 18 15:05 - 14 15:05 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 15:10 - 24 15:10 В дорозі

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 18 15:13 - 16 15:13 В дорозі

КАТЕРИНОПІЛЬ 25 15:15 - 25 15:15 В дорозі

ХРИСТИНІВКА 18 15:23 - 16 15:23 В дорозі

ГАДЯЧ 26 15:25 - 22 15:25 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 15:15 - 2 15:15 В дорозі

ЧЕЧЕЛЬНИК 32 15:30 - 26 15:30 В дорозі

ХАРКІВ 59 15:20 - 9 15:20 В дорозі

МОСКВА 45 16:00 - 0 16:00 В дорозі

ПОЗНАНЬ 50 15:55 - 3 15:55 В дорозі

МАРІУПОЛЬ АС-2 56 15:30 - 0 15:30 В дорозі

УМАНЬ 18 16:10 - 16 16:10 В дорозі

ГОМЕЛЬ 28 16:05 - 0 16:05 В дорозі

ГАЙВОРОН 18 16:25 - 16 16:25 В дорозі

ХМІЛЬНИК 25 16:30 - 24 16:30 В дорозі

ТЕПЛИК 22 16:30 - 20 16:30 В дорозі

СКАДОВСЬК 49 16:35 - 0 16:35 В дорозі

БЕРШАДЬ 40 16:40 - 39 16:40 В дорозі

ВАЛБЖИХ 50 16:45 - 3 16:45 В дорозі

ГОМЕЛЬ 45 16:50 - 8 16:50 В дорозі

ОЛЕВСЬК 27 16:50 - 27 16:50 В дорозі

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 45 17:00 - 36 17:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 17:00 - 24 17:00 В дорозі

МОСКВА 47 16:50 - 0 16:50 В дорозі

ВІЛЬНЮС 50 17:00 - 0 17:00 В дорозі

ОБОДІВКА 45 17:05 - 43 17:05 В дорозі

САВРАНЬ 18 17:05 - 17 17:05 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 17:00 - 2 17:00 В дорозі

УМАНЬ 18 17:30 - 16 17:30 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 17:30 - 1 17:30 В дорозі

МАРІУПОЛЬ 50 16:45 - 1 16:45 В дорозі

ЮЖНОУКРАЇНСЬК 26 17:35 - 20 17:35 В дорозі

ЯМПІЛЬ(ЯМП) 45 18:00 - 24 18:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 18:00 - 24 18:00 В дорозі

МОСКВА 71 17:50 - 0 17:50 В дорозі

МАРІУПОЛЬ 54 17:50 - 0 17:50 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 32 18:10 - 0 18:10 В дорозі

ГАЛАЦ 46 18:30 - 0 18:30 В дорозі

ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) 46 18:20 - 16 18:20 В дорозі

ЛАДИЖИН 18 18:50 - 17 18:50 В дорозі

ГОРОДЕНКА 40 19:00 - 33 19:00 В дорозі

МІНСЬК 44 18:40 - 12 18:40 В дорозі

КАХОВКА 45 18:20 - 10 18:20 В дорозі

СУЧАВА (РУМ) 45 18:50 - 13 18:50 В дорозі

УМАНЬ 18 19:05 - 16 19:05 В дорозі

КІЛІЯ 45 19:10 - 30 19:10 В дорозі

МОСКВА 50 19:10 - 0 19:10 В дорозі

МОСКВА 45 19:15 - 0 19:15 В дорозі

ВІЛЬНЮС 50 19:40 - 3 19:40 В дорозі

УМАНЬ 18 20:00 - 16 20:00 В дорозі

ЧЕНСТОХОВА 50 19:40 - 5 19:40 В дорозі

МІНСЬК 45 19:45 - 0 19:45 В дорозі

СУЧАВА (РУМ) 53 20:00 - 5 20:00 В дорозі

КРАСНОДАР 56 19:40 - 1 19:40 В дорозі

МОСКВА 45 19:40 - 3 19:40 В дорозі

ТУЛЬЧИН 50 20:30 - 47 20:30 В дорозі

КИШИНІВ 45 20:30 - 35 20:30 В дорозі

МОСКВА 45 20:25 - 0 20:25 В дорозі

НОВОВОЛИНСЬК 25 21:00 - 12 21:00 В дорозі

ВІЛЬНЮС 45 20:50 - 3 20:50 В дорозі

МІНСЬК 53 20:55 - 0 20:55 В дорозі

УМАНЬ 1 21:10 - 1 21:10 В дорозі

ХЕРСОН 47 21:00 - 3 21:00 В дорозі

ЗАПОРІЖЖЯ 49 21:15 - 1 21:15 В дорозі

МІНСЬК 43 21:30 - 0 21:30 В дорозі

ВАРШАВА 46 21:30 - 0 21:30 В дорозі

СУЧАВА (РУМ) 50 21:30 - 0 21:30 В дорозі

КИШИНІВ 51 21:45 - 23 21:45 В дорозі

ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) 46 21:55 - 0 21:55 В дорозі

ЛАЗУРНЕ 45 20:35 - 0 20:35 В дорозі

РЕЧИЦА 45 22:20 - 0 22:20 В дорозі

ХЕРСОН 46 22:45 - 0 22:45 В дорозі

ХАРКІВ 46 22:45 - 0 22:45 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ 45 22:35 - 10 22:35 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 46 22:50 - 4 22:50 В дорозі

ТРУСКАВЕЦЬ 18 23:00 - 0 23:00 В дорозі

КИШИНІВ 45 23:20 - 8 23:20 В дорозі

ХАРКІВ 45 23:15 - 13 23:15 В дорозі

© АТ «КИЇВПАССЕРВІС» 2019

Зворотній зв'язок