МІЖНАРОДНІ МІЖМІСЬКІ
ОБЛАСНІ ПРИМІСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

АТ «КИЇВПАССЕРВІС»

 
en    ua   

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ «КИЇВ»
АВТОСТАНЦІЇ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


часы для сайта
Розклад руху автобусів -

Відпр. Рейс Маршрут Автобус Вільні місця Стан
05:45 1036 КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ СЕТРА(45) 18 Відправленно

06:05 9437 ВІЛЬНЮС - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(45) 0 Скасовано

06:10 0211 КИЇВ АВ - Б.ДНІСТРОВСЬК МЕРСЕДЕС(45) 43 Відправленно

06:26 095Б КИЇВ АВ - ДУБНО ЕТАЛОН(23) 20 Відправленно

06:30 1774 КИЇВ АВ - ПОЛТАВА НЕОПЛАН(35) 0 Відправленно

06:30 9331 МОСКВА - ВІННИЦЯ 1 НЕОПЛАН(49) 3 Скасовано

06:30 9357 МІНСЬК - ОДЕСА МЕРСЕДЕС-303(45) 0 Скасовано

06:50 951Я ТРУСКАВЕЦЬ - ГОМЕЛЬ БАЗ (23) 0 Відправленно

07:00 369Г КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ МЕРСЕДЕС(16) 3 Відправленно

07:00 9183 МОСКВА - ЧЕРНІВЦІ НЕОПЛАН(45) 23 Відправленно

07:00 9185 МІНСЬК - ОЧАКІВ МАЗ-251(43) 0 Скасовано

07:00 9328 ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) - ПРАГА МЕРСЕДЕС Б(50) 5 Скасовано

07:00 9376М КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) - БИДГОЩ НЕОПЛАН(50) 4 Скасовано

07:10 0626 КИЇВ АВ - НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ БАЗ-А079(25) 6 Відправленно

07:15 0171 КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ МЕРСЕДЕС(45) 12 Відправленно

07:15 9520 ХЕРСОН - МОСКВА МАН(45) 4 Відправленно

07:25 0181 КИЇВ АВ - ХМІЛЬНИК НЕОПЛАН(35) 19 Відправленно

07:30 0797 КИЇВ АВ - ВЕРХОВИНА МЕРСЕДЕС(18) 9 Відправленно

07:35 0369 КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ ЛАЗ 42072(40) 38 Відправленно

07:35 9274Ц ВАРШАВА - ХАРКІВ НЕОПЛАН(49) 0 Відправленно

07:40 1696 КИЇВ АВ - ОБОДІВКА СЕТРА(45) 23 Скасовано

07:45 0362 КИЇВ АВ - ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) МАН(48) 0 Відправленно

07:45 9387 ЩЕЦИН - ХАРКІВ ВАНХООЛ(50) 0 Відправленно

07:45 9508 ЧЕРНІГІВ - БУРГАС МЕРСЕДЕС(46) 5 Скасовано

08:00 0160 КИЇВ АВ - ХАРКІВ МАН(46) 4 Відправленно

08:00 3244 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 23 Відправленно

08:05 4157 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(32) 0 Відправленно

08:10 0379 КИЇВ АВ - ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) БАЗ(29) 14 Відправленно

08:15 0239 МИКОЛАЇВ - БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ НЕОПЛАН(45) 18 Відправленно

08:15 1233 КИЇВ АВ - КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ БАЗ 29(29) 11 Відправленно

08:30 9468 КИЇВ АС КИЇВ - РЕЧИЦА СЕТРА(45) 0 Скасовано

08:40 0254 ЖИТОМИР - ЧЕРНІГІВ ЕТАЛОН(29) 11 Відправленно

08:40 0355 КИЇВ АВ - МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕМЗА(29) 27 Відправленно

08:41 201Б КИЇВ АВ - ДУБНО МАН(29) 13 Відправленно

08:50 0128 КИЇВ АВ - МИРГОРОД МЕРСЕДЕС(18) 4 Відправленно

09:00 0424 КИЇВ АВ - БЕРШАДЬ ВАНХООЛ(44) 40 Відправленно

09:00 1050 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ НЕОПЛАН(35) 2 Відправленно

09:10 4410 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЮТОНГ 44(44) 30 Відправленно

09:10 9513 ЩЕЦИН - КРИВИЙ РІГ СЕТРА(50) 0 Скасовано

09:15 0439 КИЇВ АВ - КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ МЕРСЕДЕС(42) 42 Відправленно

09:20 0280 КИЇВ АВ - МАНЬКІВКА БАЗ(21) 9 Відправленно

09:25 9273 МОСКВА - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ СЕТРА(47) 3 Відправленно

09:30 9496 КИЇВ АС КИЇВ - КИСЛОВОДСЬК ФОЛЬКСВАГЕН 18(18) 2 Відправленно

09:35 0213 КИЇВ АВ - ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) БАЗ(29) 27 Відправленно

09:45 0739 КИЇВ АВ - ХЕРСОН МАН(46) 6 Відправленно

09:50 0878 КИЇВ АВ - ТРОСТЯНЕЦЬ ФОЛЬКСВАГЕН 18(18) 16 Відправленно

10:00 9296 КИЇВ АС КИЇВ - МОСКВА СЕТРА(45) 0 Відправленно

10:05 0615 КИЇВ АВ - КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) МЕРСЕДЕС 18(18) 16 Відправленно

10:05 1180 КИЇВ АВ - ХАРКІВ ВОЛЬВО(45) 16 Відправленно

10:05 5764 КИЇВ АВ - БЕРДИЧІВ МЕРСЕДЕС(15) 8 Скасовано

10:10 9207 МОСКВА - КИЇВ АС КИЇВ МЕРСЕДЕС(42) 0 Скасовано

10:15 0639 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА МАН(46) 6 Відправленно

10:15 1850 КИЇВ АВ - ЮЖНОУКРАЇНСЬК МЕРСЕДЕС 26(26) 23 Відправленно

10:15 3246 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 23 Відправленно

10:25 0705 КИЇВ АВ - ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) МАН(30) 22 Відправленно

10:30 0793 КИЇВ АВ - ЯМПІЛЬ(ЯМП) СЕТРА(40) 37 Відправленно

10:30 1476 КИЇВ АВ - НОВОВОЛИНСЬК БАЗ(29) 21 Відправленно

11:00 0614 КИЇВ АВ - ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) МАН(46) 4 Відправленно

11:00 1046 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ НЕОПЛАН(35) 2 Відправленно

11:00 9474 КИЇВ АВ - ЛЕГНИЦЯ МАН(49) 47 Відправленно

11:05 2072 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС 18(18) 8 Відправленно

11:05 9271 ЩЕЦИН - ПОЛТАВА НЕОПЛАН(50) 5 Відправленно

11:25 1712 КИЇВ АВ - МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ІВЕКО(29) 28 Відправленно

11:30 9206 КИЇВ АВ - ГОМЕЛЬ МАЗ(45) 28 Відправленно

11:35 0690 КИЇВ АВ - БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (УЛЬЯНОВКА) МЕРСЕДЕС(19) 9 Відправленно

12:05 0882 КИЇВ АВ - БЕРШАДЬ МЕРСЕДЕС(18) 18 Відправленно

12:25 0109 КИЇВ АВ - ХРИСТИНІВКА ЮТОНГ 30(30) 26 Відправленно

12:30 369Д КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ МЕРСЕДЕС(16) 2 Відправленно

12:30 9326Ц КИЇВ АВ - ПРАГА EOS(49) 0 Відправленно

12:30 9517 ВРОЦЛАВ - КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) СЕТРА(50) 0 Відправленно

12:35 0313 КИЇВ АВ - ОЛЕВСЬК ЮТОНГ(30) 30 Скасовано

12:45 1844 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 23 Відправленно

13:00 0240 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - МИКОЛАЇВ НЕОПЛАН(45) 23 Відправленно

13:00 0260 КИЇВ АВ - ЛЕБЕДИН ФОЛЬКСВАГЕН(17) 16 Відправленно

13:00 0784Ц КИЇВ АВ - ЛАДИЖИН РЕНО(50) 48 Відправленно

13:00 9230 КИЇВ АВ - МОСКВА БОВА(30) 10 Відправленно

13:25 9375 БИДГОЩ - КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) НЕОПЛАН(50) 0 Скасовано

13:30 0062 КИЇВ АВ - КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ЮТОНГ 30(30) 27 Відправленно

13:30 0456 КИЇВ ВОКЗАЛЬНА - ХАРКІВ МЕРСЕДЕС(45) 37 Відправленно

13:30 0467 КИЇВ АВ - САВРАНЬ БАЗ (22) 21 Відправленно

13:40 0435 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(46) 7 Відправленно

13:40 0898 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(18) 18 Відправленно

13:40 9518 КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) - ВРОЦЛАВ НЕОПЛАН(50) 0 Відправленно

13:50 0418 КИЇВ АВ - ТЕПЛИК МЕРСЕДЕС(18) 16 Відправленно

14:00 9488 ХАРКІВ - ПОЗНАНЬ СЕТРА(59) 0 Відправленно

14:00 9516 КРИВИЙ РІГ - ЩЕЦИН ВАНХООЛ(50) 0 Відправленно

14:05 0431 КИЇВ АВ - ГАЙСИН МЕРСЕДЕС(20) 9 Відправленно

14:25 4370 КИЇВ АВ - ХАРКІВ МАН(46) 10 Відправленно

14:27 0259 КИЇВ АВ - ХМІЛЬНИК ЮТОНГ 29(29) 24 Відправленно

14:30 0485 КИЇВ АВ - ТРОСТЯНЕЦЬ МЕРСЕДЕС(32) 26 Відправленно

14:30 9262 КИЇВ АВ - ВОЛГОГРАД МЕРСЕДЕС(35) 3 Відправленно

14:35 0069 КИЇВ АВ - ОДЕСА ПРИВОЗ МЕРСЕДЕС 27(27) 23 Відправленно

14:35 2188 КИЇВ АВ - ЛОХВИЦЯ БАЗ(30) 15 Скасовано

14:40 2647 КИЇВ АВ - ГОРОДКІВКА СЕТРА(46) 44 Відправленно

14:40 9272 ПОЛТАВА - ЩЕЦИН СЕТРА(50) 1 Відправленно

14:45 0105 КИЇВ АВ - ГАЙВОРОН МЕРСЕДЕС(18) 16 Відправленно

14:45 0914Ц КИЇВ АВ - ШАРГОРОД БАЗ(30) 30 Скасовано

15:00 0892 КИЇВ АВ - МАНЬКІВКА БАЗ(27) 24 Відправленно

15:00 9208 КИЇВ АС КИЇВ - МОСКВА СЕТРА(42) 2 Відправленно

15:06 180Й КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(18) 18 Відправленно

15:10 3248 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 24 Відправленно

15:13 0201 КИЇВ АВ - НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК МЕРСЕДЕС(18) 17 Відправленно

15:15 0776 КИЇВ АВ - КАТЕРИНОПІЛЬ ЕТАЛОН(25) 25 Відправленно

15:23 0732 КИЇВ АВ - ХРИСТИНІВКА БАЗ (22) 20 Відправленно

15:25 0168 КИЇВ АВ - ГАДЯЧ ЕТАЛОН(29) 19 Відправленно

15:30 1048 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ НЕОПЛАН(35) 2 Відправленно

15:30 1253 КИЇВ АВ - ЧЕЧЕЛЬНИК МЕРСЕДЕС(32) 31 Відправленно

15:50 9491 ПОЗНАНЬ - ХАРКІВ НЕОПЛАН(59) 8 В дорозі

16:00 0009 КИЇВ АВ - ПІЩАНКА БАЗ 29(29) 15 Скасовано

16:00 9394 КИЇВ АВ - МОСКВА ЮТОНГ(45) 4 Прибув

16:10 1900 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(18) 18 Прибув

16:20 0713 КИЇВ АВ - БЕРДЯНСЬК МАН(45) 0 Прибув

16:25 0461 КИЇВ АВ - ГАЙВОРОН ІВЕКО(15) 15 Прибув

16:30 0255 КИЇВ АВ - ХМІЛЬНИК НЕОПЛАН(40) 39 Прибув

16:30 0434Ц КИЇВ АВ - ТЕПЛИК МЕРСЕДЕС(18) 9 Скасовано

16:35 9322 КРЕМЕНЧУК - ПОЗНАНЬ НЕОПЛАН(50) 2 В дорозі

16:40 0385 КИЇВ АВ - БЕРШАДЬ ВАНХООЛ(40) 40 Прибув

16:45 9392 КИЇВ АВ - ВАЛБЖИХ НЕОПЛАН(50) 3 В дорозі

16:50 0130 КИЇВ АВ - ГОМЕЛЬ МАЗ(45) 14 Прибув

16:50 0133 КИЇВ АВ - ОЛЕВСЬК ЮТОНГ(30) 15 Скасовано

16:55 9458 КИЇВ АС КИЇВ - ГДИНЯ НЕОПЛАН(51) 2 В дорозі

17:00 0005 ОДЕСА - КАЛІНІНГРАД СЕТРА(47) 0 Прибув

17:00 1015 КИЇВ АВ - ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 СЕТРА(2) 0 Прибув

17:00 1758 КИЇВ АВ - МАРІУПОЛЬ МАН(45) 14 Прибув

17:00 4412 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 25 В дорозі

17:00 9274 ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ - МОСКВА МАН(47) 0 В дорозі

17:00 9506 КИЇВ АВ - ВІЛЬНЮС МЕРСЕДЕС Б(50) 0 Прибув

17:05 0206 КИЇВ АВ - ОБОДІВКА СЕТРА(45) 42 Прибув

17:05 2426Й КИЇВ АВ - САВРАНЬ БАЗ (22) 20 Прибув

17:15 0321 КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ ЛАЗ-699(41) 21 Скасовано

17:15 1044 КИЇВ АС КИЇВ - ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ НЕОПЛАН(35) 2 В дорозі

17:30 0910 КИЇВ АВ - УМАНЬ МЕРСЕДЕС(18) 18 В дорозі

17:30 369К КИЇВ АВ - ТАЛЬНЕ МЕРСЕДЕС(16) 2 В дорозі

17:35 0504 КИЇВ АВ - ЮЖНОУКРАЇНСЬК ІВЕКО(33) 28 Прибув

17:35 9320 ІЗМАІЛ - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ СЕТРА(45) 1 В дорозі

17:45 0253 ЧЕРНІГІВ - ЖИТОМИР ЕТАЛОН(29) 8 В дорозі

18:00 1031 КИЇВ АВ - ЯМПІЛЬ(ЯМП) СЕТРА(45) 34 Прибув

18:00 3250 КИЇВ АВ - СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# ЕТАЛОН(25) 25 В дорозі

18:30 4159 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ НЕОПЛАН(32) 0 В дорозі

18:30 9444 КИЇВ АВ - ГАЛАЦ НЕОПЛАН(51) 0 Прибув

18:35 0148 КИЇВ АС КИЇВ - ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) МЕРСЕДЕС-403(46) 7 Прибув

18:40 0142 КИЇВ АВ - НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК МЕРСЕДЕС(18) 18 В дорозі

18:55 9436 ЗАПОРІЖЖЯ - ЩЕЦИН НЕОПЛАН(45) 3 В дорозі

19:00 9184 ОЧАКІВ - МІНСЬК МАЗ(44) 10 Прибув

19:10 0051 КИЇВ АВ - ШАЦЬК МЕРСЕДЕС(18) 9 Скасовано

19:20 9182 ЧЕРНІВЦІ - МОСКВА НЕОПЛАН(47) 2 В дорозі

19:25 9312Д ХЕРСОН - МОСКВА МАН(45) 0 В дорозі

19:40 8107 КИЇВ АВ - ВІЛЬНЮС МЕРСЕДЕС Б(50) 0 Прибув

19:45 1663 КИЇВ АВ - ЯРЕМЧА ЕТАЛОН(23) 9 Прибув

20:00 9358 ОДЕСА - МІНСЬК МЕРСЕДЕС-303(45) 0 В дорозі

20:00 9502 КИЇВ АВ - СУЧАВА (РУМ) МАН(50) 0 Прибув

20:30 0054 КИЇВ АВ - ТУЛЬЧИН РЕНО(50) 49 В дорозі

20:30 1591 КИЇВ АВ - КИШИНІВ СЕТРА(45) 19 Прибув

20:35 9312 ХЕРСОН - МОСКВА МАН(45) 4 В дорозі

20:50 1792 КИЇВ АВ - МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕТАЛОН(4) 0 Прибув

21:00 0161 КИЇВ АВ - НОВОВОЛИНСЬК МЕРСЕДЕС(25) 12 В дорозі

21:00 9277 ХАРКІВ - ВАРШАВА НЕОПЛАН(49) 6 В дорозі

21:00 9332 ВІННИЦЯ 1 - МОСКВА НЕОПЛАН(49) 4 Скасовано

21:00 9438 ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ - ВІЛЬНЮС МАН(45) 3 В дорозі

21:10 9311 МОСКВА - ХЕРСОН МАН(47) 2 В дорозі

21:20 0893 КИЇВ АВ - ТРУСКАВЕЦЬ СЕТРА(30) 0 В дорозі

21:25 9441 ПОЗНАНЬ - ЗАПОРІЖЖЯ НЕОПЛАН(49) 9 Скасовано

21:30 9298 КИЇВ АВ - МІНСЬК МАЗ(43) 9 Прибув

21:30 9336 КИЇВ АВ - ВАРШАВА МАН(46) 0 В дорозі

21:45 2731 КИЇВ АВ - КИШИНІВ МЕРСЕДЕС(49) 16 В дорозі

21:50 9524 СЄВЄРОДОНЕЦЬК - ВАРШАВА НЕОПЛАН(45) 0 В дорозі

21:55 0036 КИЇВ АВ - ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) МАН(46) 4 В дорозі

22:00 9450 КОСІВ - МОСКВА МАН(26) 2 В дорозі

22:05 1798 КИЇВ АВ - МИКОЛАЇВ МАН(45) 21 Скасовано

22:40 9256 КИЇВ АС КИЇВ - РЕЧИЦА МАЗ(45) 15 В дорозі

22:45 0669 КИЇВ АВ - ХЕРСОН МАН(46) 7 В дорозі

22:45 0774 КИЇВ АВ - ХАРКІВ МАН(46) 6 В дорозі

22:50 2783 ХАРКІВ - ЧЕРНІВЦІ ВОЛЬВО(45) 2 В дорозі

23:00 0217 БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ - ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ МАН(46) 7 В дорозі

23:35 2784 ЧЕРНІВЦІ - ХАРКІВ ВОЛЬВО(45) 0 В дорозі

23:35 9343 МІНСЬК - МАРІУПОЛЬ МАН(47) 4 В дорозі

© АТ «КИЇВПАССЕРВІС» 2018

Зворотній зв'язок