МІЖНАРОДНІ МІЖМІСЬКІ
ОБЛАСНІ ПРИМІСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

АТ «КИЇВПАССЕРВІС»

 
en    ua   

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ «КИЇВ»
АВТОСТАНЦІЇ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


часы для сайта
Розклад руху автобусів -

Відпр. Рейс Маршрут Автобус Вільні місця Стан
МИКОЛАЇВ 49 05:45 - 37 05:45 В дорозі

Б.ДНІСТРОВСЬК 16 06:10 - 15 06:10 В дорозі

ДУБНО 23 06:26 - 21 06:26 В дорозі

ПОЛТАВА 35 06:30 - 0 06:30 В дорозі

ОДЕСА 45 06:25 - 0 06:25 В дорозі

НАДЛАК# 25 06:50 - 22 06:50 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 07:00 - 2 07:00 В дорозі

ПРАГА 50 06:40 - 5 06:40 В дорозі

МІНСЬК 47 06:50 - 3 06:50 В дорозі

НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ 18 07:10 - 10 07:10 В дорозі

МИКОЛАЇВ 35 07:15 - 19 07:15 В дорозі

МОСКВА 45 07:00 - 4 07:00 В дорозі

ХМІЛЬНИК 45 07:25 - 44 07:25 В дорозі

ВЕРХОВИНА 18 07:30 - 9 07:30 В дорозі

ХАРКІВ 49 07:20 - 0 07:20 В дорозі

ОБОДІВКА 45 07:40 - 42 07:40 В дорозі

ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) 47 07:45 - 0 07:45 В дорозі

ХАРКІВ 46 08:00 - 5 08:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 08:00 - 23 08:00 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 32 07:45 - 0 07:45 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 29 08:10 - 21 08:10 В дорозі

БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ 45 07:55 - 18 07:55 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 29 08:15 - 26 08:15 В дорозі

ЧЕРНІГІВ 29 08:30 - 15 08:30 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 25 08:40 - 13 08:40 В дорозі

ДУБНО 40 08:41 - 40 08:41 В дорозі

МИРГОРОД 18 08:50 - 14 08:50 В дорозі

БЕРШАДЬ 45 09:00 - 40 09:00 В дорозі

ХЕРСОН 28 09:00 - 28 09:00 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 08:45 - 2 08:45 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 09:10 - 23 09:10 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 42 09:15 - 38 09:15 В дорозі

МАНЬКІВКА 21 09:20 - 18 09:20 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 47 09:15 - 3 09:15 В дорозі

КИСЛОВОДСЬК 60 09:20 - 59 09:20 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 35 09:35 - 31 09:35 В дорозі

ПОЛТАВА 40 09:40 - 39 09:40 В дорозі

ХЕРСОН 46 09:45 - 9 09:45 В дорозі

ТРОСТЯНЕЦЬ 18 09:50 - 9 09:50 В дорозі

КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) 18 10:05 - 17 10:05 В дорозі

ХАРКІВ 45 10:05 - 36 10:05 В дорозі

БЕРДИЧІВ 15 10:05 - 8 10:05 В дорозі

КИЇВ АС КИЇВ 42 10:00 - 0 10:00 В дорозі

ОДЕСА 46 10:14 - 11 10:14 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 10:15 - 23 10:15 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 35 10:25 - 27 10:25 В дорозі

ЯМПІЛЬ(ЯМП) 45 10:30 - 41 10:30 В дорозі

НОВОВОЛИНСЬК 29 10:30 - 26 10:30 В дорозі

ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) 46 11:00 - 11 11:00 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 10:45 - 2 10:45 В дорозі

ЛЕГНИЦЯ 49 11:00 - 49 11:00 В дорозі

УМАНЬ 18 11:05 - 18 11:05 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 19 11:25 - 18 11:25 В дорозі

ГОМЕЛЬ 50 11:30 - 46 11:30 В дорозі

БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (УЛЬЯНОВКА) 18 11:35 - 18 11:35 В дорозі

БЕРШАДЬ 18 12:05 - 18 12:05 В дорозі

ХРИСТИНІВКА 27 12:25 - 21 12:25 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 12:30 - 0 12:30 В дорозі

ПРАГА 40 12:30 - 2 12:30 В дорозі

ОЛЕВСЬК 30 12:35 - 29 12:35 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 12:45 - 23 12:45 В дорозі

МИКОЛАЇВ 45 12:05 - 24 12:05 В дорозі

ЛЕБЕДИН 16 13:00 - 11 13:00 В дорозі

ЛАДИЖИН 50 13:00 - 34 13:00 В дорозі

МОСКВА 30 13:00 - 13 13:00 В дорозі

МОСКВА 51 13:00 - 10 13:00 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 45 13:30 - 41 13:30 В дорозі

ХАРКІВ 45 13:15 - 41 13:15 В дорозі

САВРАНЬ 16 13:30 - 14 13:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 46 13:35 - 5 13:35 В дорозі

УМАНЬ 18 13:40 - 18 13:40 В дорозі

ЩЕЦИН 50 13:35 - 3 13:35 В дорозі

ТЕПЛИК 18 13:50 - 15 13:50 В дорозі

ПРАГА 46 13:40 - 0 13:40 В дорозі

ПОЗНАНЬ 59 13:30 - 5 13:30 В дорозі

ГАЙСИН 20 14:05 - 17 14:05 В дорозі

ХМІЛЬНИК 25 14:27 - 21 14:27 В дорозі

ТРОСТЯНЕЦЬ 32 14:30 - 30 14:30 В дорозі

ЛОХВИЦЯ 30 14:35 - 29 14:35 В дорозі

ГОРОДКІВКА 46 14:40 - 23 14:40 В дорозі

ГАЙВОРОН 18 14:45 - 17 14:45 В дорозі

МАНЬКІВКА 18 15:00 - 15 15:00 В дорозі

УМАНЬ 18 15:05 - 18 15:05 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 15:10 - 24 15:10 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ 56 15:00 - 0 15:00 В дорозі

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 18 15:13 - 18 15:13 В дорозі

КАТЕРИНОПІЛЬ 25 15:15 - 25 15:15 В дорозі

ХРИСТИНІВКА 18 15:23 - 9 15:23 В дорозі

ГАДЯЧ 29 15:25 - 27 15:25 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 15:15 - 2 15:15 В дорозі

ЧЕЧЕЛЬНИК 32 15:30 - 30 15:30 В дорозі

ХАРКІВ 59 15:20 - 1 15:20 В дорозі

ПІЩАНКА 29 16:00 - 15 16:00 В дорозі

МОСКВА 45 16:00 - 11 16:00 В дорозі

ПОЗНАНЬ 50 15:55 - 3 15:55 В дорозі

УМАНЬ 18 16:10 - 18 16:10 В дорозі

ГОМЕЛЬ 28 16:05 - 21 16:05 В дорозі

ГАЙВОРОН 18 16:25 - 18 16:25 В дорозі

ХМІЛЬНИК 29 16:30 - 29 16:30 В дорозі

ТЕПЛИК 18 16:30 - 9 16:30 В дорозі

ЗІНЬКІВ 18 16:40 - 12 16:40 В дорозі

БЕРШАДЬ 40 16:40 - 38 16:40 В дорозі

ВАЛБЖИХ 50 16:45 - 3 16:45 В дорозі

ГОМЕЛЬ 45 16:50 - 40 16:50 В дорозі

ОЛЕВСЬК 30 16:50 - 15 16:50 В дорозі

ГДИНЯ 51 16:45 - 3 16:45 В дорозі

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 45 17:00 - 36 17:00 В дорозі

МАРІУПОЛЬ 43 17:00 - 37 17:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 17:00 - 24 17:00 В дорозі

МОСКВА 47 16:50 - 2 16:50 В дорозі

ВІЛЬНЮС 50 17:00 - 0 17:00 В дорозі

ОБОДІВКА 40 17:05 - 38 17:05 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 17:00 - 2 17:00 В дорозі

УМАНЬ 18 17:30 - 14 17:30 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 17:30 - 1 17:30 В дорозі

ЮЖНОУКРАЇНСЬК 28 17:35 - 24 17:35 В дорозі

ЖИТОМИР 29 17:30 - 14 17:30 В дорозі

ЯМПІЛЬ(ЯМП) 45 18:00 - 1 18:00 В дорозі

УМАНЬ 18 18:00 - 17 18:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 18:00 - 13 18:00 В дорозі

ГОРОДЕНКА 4 18:15 - 4 18:15 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 32 18:10 - 0 18:10 В дорозі

ГАЛАЦ 49 18:30 - 0 18:30 В дорозі

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 1 18:40 - 1 18:40 В дорозі

ЛАДИЖИН 1 18:50 - 1 18:50 В дорозі

МІНСЬК 44 18:40 - 7 18:40 В дорозі

УМАНЬ 18 19:05 - 18 19:05 В дорозі

ШАЦЬК 18 19:10 - 9 19:10 В дорозі

КІЛІЯ 6 19:10 - 3 19:10 В дорозі

СОКИРЯНИ 18 19:20 - 8 19:20 В дорозі

МОСКВА 47 19:10 - 3 19:10 В дорозі

МОСКВА 45 19:15 - 2 19:15 В дорозі

ВІЛЬНЮС 50 19:40 - 0 19:40 В дорозі

УМАНЬ 18 20:00 - 18 20:00 В дорозі

МІНСЬК 45 19:45 - 0 19:45 В дорозі

СУЧАВА (РУМ) 51 20:00 - 0 20:00 В дорозі

МОСКВА 45 19:40 - 3 19:40 В дорозі

ТУЛЬЧИН 50 20:30 - 25 20:30 В дорозі

МОСКВА 45 20:25 - 2 20:25 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 23 20:50 - 22 20:50 В дорозі

НОВОВОЛИНСЬК 25 21:00 - 7 21:00 В дорозі

ВАРШАВА 49 20:30 - 8 20:30 В дорозі

ВІЛЬНЮС 45 20:50 - 3 20:50 В дорозі

МІНСЬК 53 20:55 - 3 20:55 В дорозі

УМАНЬ 18 21:10 - 18 21:10 В дорозі

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 40 20:55 - 7 20:55 В дорозі

ХЕРСОН 47 21:00 - 3 21:00 В дорозі

МІНСЬК 43 21:30 - 9 21:30 В дорозі

ВАРШАВА 46 21:30 - 0 21:30 В дорозі

ЄДИНЦІ 20 21:10 - 0 21:10 В дорозі

КИШИНІВ 45 21:45 - 6 21:45 В дорозі

ВАРШАВА 45 21:40 - 0 21:40 В дорозі

ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) 46 21:55 - 0 21:55 В дорозі

КИШИНІВ 45 22:30 - 36 22:30 В дорозі

РЕЧИЦА 45 22:20 - 18 22:20 В дорозі

ХЕРСОН 46 22:45 - 0 22:45 В дорозі

ХАРКІВ 46 22:45 - 4 22:45 В дорозі

Б.ДНІСТРОВСЬК 50 22:35 - 0 22:35 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ 45 22:35 - 0 22:35 В дорозі

ПОЛЯНИЦЯ (БУКОВЕЛЬ) 45 22:30 - 7 22:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 46 22:50 - 5 22:50 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 45 22:30 - 14 22:30 В дорозі

ХАРКІВ 45 23:15 - 3 23:15 В дорозі

© АТ «КИЇВПАССЕРВІС» 2019

Зворотній зв'язок