МІЖНАРОДНІ МІЖМІСЬКІ
ОБЛАСНІ ПРИМІСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

АТ «КИЇВПАССЕРВІС»

 
en    ua   

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ «КИЇВ»
АВТОСТАНЦІЇ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


часы для сайта
Розклад руху автобусів -

Відпр. Рейс Маршрут Автобус Вільні місця Стан
КИЇВ АВ МИКОЛАЇВ 05:45 - 43 МЕРСЕДЕС(43) 05:45 В дорозі

КИЇВ АВ Б.ДНІСТРОВСЬК 06:10 - 45 МЕРСЕДЕС(45) 06:10 В дорозі

КИЇВ АВ ДУБНО 06:25 - 23 ЕТАЛОН(23) 06:25 В дорозі

КИЇВ АВ ПОЛТАВА 06:30 - 35 НЕОПЛАН(35) 06:30 В дорозі

КИЇВ АВ НАДЛАК# 06:50 - 25 БАЗ(25) 06:50 В дорозі

КИЇВ АВ ТАЛЬНЕ 07:00 - 16 МЕРСЕДЕС(16) 07:00 В дорозі

МОСКВА ЧЕРНІВЦІ 06:50 - 45 НЕОПЛАН(45) 06:50 В дорозі

КИЇВ АВ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ 07:10 - 17 МЕРСЕДЕС(17) 07:10 В дорозі

МИКОЛАЇВ МІНСЬК 07:00 - 45 МЕРСЕДЕС(45) 07:00 В дорозі

КИЇВ АВ ТАЛЬНЕ 07:35 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 07:35 В дорозі

КИЇВ АВ ОБОДІВКА 07:40 - 45 СЕТРА(45) 07:40 В дорозі

КИЇВ АВ СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 08:00 - 25 ЕТАЛОН(25) 08:00 В дорозі

КИЇВ АВ ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 08:10 - 29 БАЗ(29) 08:10 В дорозі

КИЇВ АВ КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 08:15 - 29 ЕТАЛОН(29) 08:15 В дорозі

БОРИСПІЛЬ М. КИШИНІВ 08:30 - 45 МЕРСЕДЕС-303(45) 08:30 В дорозі

ЖИТОМИР ЧЕРНІГІВ 08:30 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 08:30 В дорозі

КИЇВ АВ МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 08:40 - 25 ЕТАЛОН(25) 08:40 В дорозі

КИЇВ АВ ДУБНО 08:41 - 29 МАН(29) 08:41 В дорозі

КИЇВ АВ МИРГОРОД 08:50 - 20 ФОЛЬКСВАГЕН(20) 08:50 В дорозі

КИЇВ АВ БЕРШАДЬ 09:00 - 45 СЕТРА(45) 09:00 В дорозі

КИЇВ АС КИЇВ ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 08:45 - 35 НЕОПЛАН(35) 08:45 В дорозі

КИЇВ АВ СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 09:10 - 25 ЕТАЛОН(25) 09:10 В дорозі

КИЇВ АВ КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 09:15 - 42 МЕРСЕДЕС(42) 09:15 В дорозі

КИЇВ АВ МАНЬКІВКА 09:20 - 21 БАЗ(21) 09:20 В дорозі

КИЇВ АВ ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 09:35 - 29 БАЗ(29) 09:35 В дорозі

КИЇВ АВ КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) 10:05 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 10:05 В дорозі

КИЇВ АВ ХАРКІВ 10:05 - 47 НЕОПЛАН(47) 10:05 В дорозі

КИЇВ АВ СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 10:15 - 25 ЕТАЛОН(25) 10:15 В дорозі

КИЇВ АВ ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 10:25 - 29 БАЗ(29) 10:25 В дорозі

КИЇВ АВ ЯМПІЛЬ(ЯМП) 10:30 - 40 СЕТРА(40) 10:30 В дорозі

КИЇВ АВ НОВОВОЛИНСЬК 10:30 - 29 БАЗ(29) 10:30 В дорозі

КИЇВ АС КИЇВ ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 10:45 - 35 НЕОПЛАН(35) 10:45 В дорозі

ЩЕЦИН СЄВЕРОДОНЕЦЬК 11:05 - 50 НЕОПЛАН(50) 11:05 В дорозі

КИЇВ АВ МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 11:25 - 23 МЕРСЕДЕС(23) 11:25 В дорозі

КИЇВ АВ БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (УЛЬЯНОВКА) 11:35 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 11:35 В дорозі

КИЇВ АВ БЕРШАДЬ 12:05 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 12:05 В дорозі

КИЇВ АВ ХРИСТИНІВКА 12:25 - 27 БАЗ(27) 12:25 В дорозі

КИЇВ АВ ТАЛЬНЕ 12:30 - 16 МЕРСЕДЕС(16) 12:30 В дорозі

ВРОЦЛАВ КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) 12:20 - 50 НЕОПЛАН(50) 12:20 В дорозі

КИЇВ АВ ОЛЕВСЬК 12:35 - 30 ЮТОНГ(30) 12:35 В дорозі

КИЇВ АВ СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 12:45 - 25 ЕТАЛОН(25) 12:45 В дорозі

КИЇВ АВ ЛЕБЕДИН 13:00 - 16 ФОЛЬКСВАГЕН(16) 13:00 В дорозі

КИЇВ АВ ЛАДИЖИН 13:00 - 50 НЕОПЛАН(50) 13:00 В дорозі

МІНСЬК КОБЛЕВО ЛАС 12:05 - 45 МЕРСЕДЕС(45) 12:05 В дорозі

КИЇВ ВОКЗАЛЬНА ХАРКІВ 13:15 - 45 НЕОПЛАН(45) 13:15 В дорозі

КИЇВ АВ САВРАНЬ 13:30 - 16 МЕРСЕДЕС(16) 13:30 В дорозі

КИЇВ АВ УМАНЬ 13:40 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 13:40 В дорозі

ВІННИЦЯ 1 МОСКВА ТЕПЛИЙ СТАН 13:30 - 49 НЕОПЛАН(49) 13:30 В дорозі

КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) ВРОЦЛАВ 13:30 - 50 НЕОПЛАН(50) 13:30 В дорозі

КИЇВ АВ ТЕПЛИК 13:50 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 13:50 В дорозі

КИЇВ АВ КЕЛЬЦЕ 14:00 - 20 ФОЛЬКСВАГЕН LT(20) 14:00 В дорозі

КИЇВ АВ ГАЙСИН 14:05 - 20 МЕРСЕДЕС(20) 14:05 В дорозі

КИЇВ АВ ХМІЛЬНИК 14:27 - 25 ЮТОНГ(25) 14:27 В дорозі

КИЇВ АВ ТРОСТЯНЕЦЬ 14:30 - 32 МЕРСЕДЕС(32) 14:30 В дорозі

КИЇВ АВ ОДЕСА ПРИВОЗ 14:35 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 14:35 В дорозі

КИЇВ АВ ЛОХВИЦЯ 14:35 - 30 БАЗ(30) 14:35 В дорозі

КИЇВ АВ ГАЙВОРОН 14:45 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 14:45 В дорозі

КИЇВ АС КИЇВ МОСКВА 14:40 - 42 МЕРСЕДЕС(42) 14:40 В дорозі

КИЇВ АВ УМАНЬ 15:05 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 15:05 В дорозі

КИЇВ АВ СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 15:10 - 25 ЕТАЛОН(25) 15:10 В дорозі

КИЇВ АВ НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 15:13 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 15:13 В дорозі

КИЇВ АВ ХРИСТИНІВКА 15:23 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 15:23 В дорозі

КИЇВ АВ ГАДЯЧ 15:25 - 29 ЕТАЛОН(29) 15:25 В дорозі

КИЇВ АС КИЇВ ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 15:15 - 35 НЕОПЛАН(35) 15:15 В дорозі

КИЇВ АВ ЧЕЧЕЛЬНИК 15:30 - 32 МЕРСЕДЕС(32) 15:30 В дорозі

КИЇВ АВ СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА 16:00 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 16:00 В дорозі

КИЇВ АВ МОСКВА 16:00 - 45 ЮТОНГ(45) 16:00 В дорозі

ЧЕРНІГІВ ПОЗНАНЬ 15:55 - 50 НЕОПЛАН(50) 15:55 В дорозі

ЛЮБЛІН МАРІУПОЛЬ АС-2 15:30 - 47 НЕОПЛАН(47) 15:30 В дорозі

КИЇВ АВ УМАНЬ 16:10 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 16:10 В дорозі

КИЇВ АС КИЇВ ГОМЕЛЬ 16:05 - 28 НЕМАН(28) 16:05 В дорозі

КИЇВ АВ ГАЙВОРОН 16:25 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 16:25 В дорозі

КИЇВ АВ ХМІЛЬНИК 16:30 - 25 МАН(25) 16:30 В дорозі

КИЇВ АВ ТЕПЛИК 16:30 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 16:30 В дорозі

КИЇВ АВ ВАЛБЖИХ 16:30 - 50 НЕОПЛАН(50) 16:30 В дорозі

КИЇВ АВ ЗІНЬКІВ 16:40 - 18 ФОРД(18) 16:40 В дорозі

КИЇВ АВ БЕРШАДЬ 16:40 - 30 СЕТРА(30) 16:40 В дорозі

КИЇВ АВ ГОМЕЛЬ 16:50 - 45 МАЗ(45) 16:50 В дорозі

КИЇВ АВ ОЛЕВСЬК 16:50 - 30 ЮТОНГ(30) 16:50 В дорозі

КИЇВ АВ ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 17:00 - 45 НЕОПЛАН(45) 17:00 В дорозі

КИЇВ АВ СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 17:00 - 25 ЕТАЛОН(25) 17:00 В дорозі

КИЇВ АВ ОБОДІВКА 17:05 - 45 СЕТРА(45) 17:05 В дорозі

КИЇВ АС КИЇВ ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 17:00 - 35 НЕОПЛАН(35) 17:00 В дорозі

КИЇВ АВ УМАНЬ 17:30 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 17:30 В дорозі

КИЇВ АВ ТАЛЬНЕ 17:30 - 16 МЕРСЕДЕС(16) 17:30 В дорозі

КИЇВ АВ ЮЖНОУКРАЇНСЬК 17:35 - 28 БАЗ(28) 17:35 В дорозі

ЧЕРНІГІВ ЖИТОМИР 17:30 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 17:30 В дорозі

КИЇВ АВ ЯМПІЛЬ(ЯМП) 18:00 - 45 СЕТРА(45) 18:00 В дорозі

КИЇВ АВ УМАНЬ 18:00 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 18:00 В дорозі

КОЛОБЖЕГ МАРІУПОЛЬ 18:00 - 50 НЕОПЛАН(50) 18:00 В дорозі

КИЇВ АВ ГАЛАЦ 18:30 - 45 МЕРСЕДЕС-303(45) 18:30 В дорозі

КОЛОБЖЕГ СЄВЄРОДОНЕЦЬК 18:20 - 50 НЕОПЛАН(50) 18:20 В дорозі

КИЇВ АС КИЇВ ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) 18:20 - 46 МЕРСЕДЕС-403(46) 18:20 В дорозі

КИЇВ АВ НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 18:40 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 18:40 В дорозі

КОЛОБЖЕГ МАРІУПОЛЬ 18:30 - 50 НЕОПЛАН(50) 18:30 В дорозі

КИЇВ АВ ЛАДИЖИН 18:50 - 18 ФОЛЬКСВАГЕН(18) 18:50 В дорозі

ОЧАКІВ МІНСЬК 18:40 - 44 МАЗ(44) 18:40 В дорозі

КОСТШИН НАД ОДРОЮ КАХОВКА 18:20 - 45 НЕОПЛАН(45) 18:20 В дорозі

КИЇВ АВ УМАНЬ 19:05 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 19:05 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ МОСКВА 19:10 - 47 НЕОПЛАН(47) 19:10 В дорозі

ХЕРСОН МОСКВА 19:15 - 45 МАН(45) 19:15 В дорозі

КИЇВ АВ УМАНЬ 20:00 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 20:00 В дорозі

ОДЕСА МІНСЬК 19:45 - 45 МЕРСЕДЕС-303(45) 19:45 В дорозі

КИЇВ АВ СУЧАВА (РУМ) 20:00 - 50 МЕРСЕДЕС Б(50) 20:00 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ КРАСНОДАР 19:40 - 56 СЕТРА(56) 19:40 В дорозі

КИЇВ АВ ТУЛЬЧИН 20:30 - 50 РЕНО(50) 20:30 В дорозі

КИЇВ АВ ОДЕСА ПРИВОЗ 21:00 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 21:00 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ ВІЛЬНЮС 20:50 - 45 МАН(45) 20:50 В дорозі

ЗАТОКА МІНСЬК 20:55 - 53 DAF(53) 20:55 В дорозі

КИЇВ АВ УМАНЬ 21:10 - 18 МЕРСЕДЕС(18) 21:10 В дорозі

МІНСЬК КОБЛЕВО ЛАС 20:35 - 45 МЕРСЕДЕС(45) 20:35 В дорозі

ХАРКІВ ЧЕРНІВЦІ 22:35 - 45 ВОЛЬВО(45) 22:35 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ ХАРКІВ 23:15 - 45 ВОЛЬВО(45) 23:15 В дорозі

© АТ «КИЇВПАССЕРВІС» 2020

Зворотній зв'язок