МІЖНАРОДНІ МІЖМІСЬКІ
ОБЛАСНІ ПРИМІСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

АТ «КИЇВПАССЕРВІС»

 
en    ua   

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ «КИЇВ»
АВТОСТАНЦІЇ КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


часы для сайта
Розклад руху автобусів -

Відпр. Рейс Маршрут Автобус Вільні місця Стан
ЧЕРНІГІВ АС ЕКСПРЕС 50 04:20 - 0 04:20 В дорозі

МИКОЛАЇВ 19 05:45 - 0 05:45 В дорозі

Б.ДНІСТРОВСЬК 45 06:10 - 17 06:10 В дорозі

ДУБНО 23 06:25 - 11 06:25 В дорозі

ПОЛТАВА 35 06:30 - 0 06:30 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 07:00 - 1 07:00 В дорозі

ПРАГА 50 06:40 - 5 06:40 В дорозі

НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ 12 07:10 - 7 07:10 В дорозі

МИКОЛАЇВ 17 07:15 - 1 07:15 В дорозі

МОСКВА 45 07:00 - 1 07:00 В дорозі

МІНСЬК 45 07:00 - 0 07:00 В дорозі

ХМІЛЬНИК 44 07:25 - 29 07:25 В дорозі

ХАРКІВ 49 07:20 - 0 07:20 В дорозі

ОБОДІВКА 3 07:40 - 0 07:40 В дорозі

ПОКРОВСЬК (КРАСНОАРМІЙСЬК) 52 07:45 - 5 07:45 В дорозі

ГОМЕЛЬ 16 07:50 - 10 07:50 В дорозі

ХАРКІВ 46 08:00 - 12 08:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 08:00 - 13 08:00 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 32 07:45 - 0 07:45 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 29 08:10 - 15 08:10 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 25 08:16 - 11 08:16 В дорозі

РЕЧИЦА 46 08:20 - 0 08:20 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 25 08:40 - 10 08:40 В дорозі

ДУБНО 29 08:41 - 11 08:41 В дорозі

МИРГОРОД 18 08:50 - 6 08:50 В дорозі

БЕРШАДЬ 4 09:00 - 4 09:00 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 08:45 - 2 08:45 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 09:10 - 13 09:10 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 42 09:15 - 21 09:15 В дорозі

МАНЬКІВКА 21 09:20 - 10 09:20 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 47 09:15 - 2 09:15 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 29 09:35 - 14 09:35 В дорозі

ХЕРСОН 46 09:45 - 10 09:45 В дорозі

МОСКВА 45 09:30 - 1 09:30 В дорозі

КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) 29 10:05 - 15 10:05 В дорозі

ХАРКІВ 47 10:05 - 23 10:05 В дорозі

ОДЕСА 46 10:14 - 11 10:14 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 10:15 - 13 10:15 В дорозі

ПОДІЛЬСЬК ( КОТОВСЬК) 33 10:25 - 19 10:25 В дорозі

ЯМПІЛЬ(ЯМП) 40 10:30 - 16 10:30 В дорозі

НОВОВОЛИНСЬК 29 10:30 - 11 10:30 В дорозі

ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) 46 11:00 - 6 11:00 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 10:45 - 2 10:45 В дорозі

ЛЕГНИЦЯ 50 11:00 - 5 11:00 В дорозі

УМАНЬ 1 11:05 - 1 11:05 В дорозі

МОГ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 21 11:25 - 7 11:25 В дорозі

ГОМЕЛЬ 47 11:30 - 31 11:30 В дорозі

БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (УЛЬЯНОВКА) 18 11:35 - 18 11:35 В дорозі

МОСКВА 49 11:40 - 3 11:40 В дорозі

БЕРШАДЬ 18 12:05 - 8 12:05 В дорозі

ХРИСТИНІВКА 27 12:25 - 14 12:25 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 12:30 - 3 12:30 В дорозі

ПРАГА 49 12:30 - 2 12:30 В дорозі

КРОПИВНИЦЬКИЙ АВ ( КІРОВОГРАД АВ) 50 12:20 - 0 12:20 В дорозі

ОЛЕВСЬК 30 12:35 - 15 12:35 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 12:45 - 13 12:45 В дорозі

ЛЕБЕДИН 16 13:00 - 8 13:00 В дорозі

ЛАДИЖИН 50 13:00 - 25 13:00 В дорозі

МОСКВА НОВОЯСІНЬОВСКАЯ 30 13:00 - 2 13:00 В дорозі

КОБЛЕВО ЛАС 49 12:05 - 0 12:05 В дорозі

КАМ.ПОДІЛЬСЬКИЙ 45 13:30 - 17 13:30 В дорозі

ХАРКІВ 47 13:15 - 20 13:15 В дорозі

САВРАНЬ 16 13:30 - 8 13:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 46 13:35 - 6 13:35 В дорозі

УМАНЬ 18 13:40 - 9 13:40 В дорозі

ВРОЦЛАВ 50 13:30 - 3 13:30 В дорозі

ТЕПЛИК 18 13:50 - 9 13:50 В дорозі

ПОЗНАНЬ 59 13:30 - 0 13:30 В дорозі

КЕЛЬЦЕ 20 14:00 - 0 14:00 В дорозі

ГАЙСИН 2 14:05 - 0 14:05 В дорозі

ХАРКІВ 46 14:25 - 5 14:25 В дорозі

ХМІЛЬНИК 25 14:27 - 12 14:27 В дорозі

ТРОСТЯНЕЦЬ 32 14:30 - 16 14:30 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 14:30 - 3 14:30 В дорозі

ВОЛГОГРАД 35 14:30 - 5 14:30 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОЗ 18 14:35 - 9 14:35 В дорозі

ЛОХВИЦЯ 30 14:35 - 15 14:35 В дорозі

ГАЙВОРОН 2 14:45 - 2 14:45 В дорозі

МАНЬКІВКА 27 15:00 - 9 15:00 В дорозі

МОСКВА 42 14:40 - 1 14:40 В дорозі

МОСКВА 50 14:40 - 0 14:40 В дорозі

УМАНЬ 18 15:05 - 18 15:05 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 15:10 - 13 15:10 В дорозі

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 1 15:13 - 0 15:13 В дорозі

КАТЕРИНОПІЛЬ 25 15:15 - 13 15:15 В дорозі

ХРИСТИНІВКА 18 15:23 - 8 15:23 В дорозі

ГАДЯЧ 29 15:25 - 15 15:25 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 15:15 - 2 15:15 В дорозі

ЧЕЧЕЛЬНИК 32 15:30 - 12 15:30 В дорозі

ХАРКІВ 59 15:20 - 8 15:20 В дорозі

МОСКВА 45 16:00 - 0 16:00 В дорозі

ПОЗНАНЬ 50 15:55 - 3 15:55 В дорозі

МАРІУПОЛЬ АС-2 50 15:30 - 6 15:30 В дорозі

УМАНЬ 18 16:10 - 9 16:10 В дорозі

ГОМЕЛЬ 28 16:05 - 5 16:05 В дорозі

ГАЙВОРОН 2 16:25 - 2 16:25 В дорозі

ХМІЛЬНИК 25 16:30 - 13 16:30 В дорозі

ТЕПЛИК 18 16:30 - 9 16:30 В дорозі

СКАДОВСЬК 49 16:35 - 4 16:35 В дорозі

БЕРШАДЬ 30 16:40 - 15 16:40 В дорозі

ВАЛБЖИХ 50 16:45 - 3 16:45 В дорозі

ГОМЕЛЬ 45 16:50 - 9 16:50 В дорозі

ОЛЕВСЬК 30 16:50 - 15 16:50 В дорозі

КАЛІНІНГРАД 47 16:45 - 0 16:45 В дорозі

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2 12 17:00 - 0 17:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 17:00 - 13 17:00 В дорозі

МОСКВА 47 16:50 - 0 16:50 В дорозі

ВІЛЬНЮС 50 17:00 - 0 17:00 В дорозі

ОБОДІВКА 2 17:05 - 0 17:05 В дорозі

ТАЛЬНЕ 41 17:15 - 21 17:15 В дорозі

ОДЕСА ЗАЛ.ВОКЗАЛ 35 17:00 - 2 17:00 В дорозі

УМАНЬ 18 17:30 - 9 17:30 В дорозі

ТАЛЬНЕ 16 17:30 - 3 17:30 В дорозі

ЮЖНОУКРАЇНСЬК 28 17:35 - 14 17:35 В дорозі

САНКТ-ПЕТЕРБУРГ 45 17:25 - 1 17:25 В дорозі

ЯМПІЛЬ(ЯМП) 45 18:00 - 18 18:00 В дорозі

УМАНЬ 18 18:00 - 18 18:00 В дорозі

СКВИРА ЧЕРВОНА ПЛ# 25 18:00 - 13 18:00 В дорозі

МОСКВА 71 17:50 - 1 17:50 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 32 18:10 - 0 18:10 В дорозі

ГАЛАЦ 49 18:30 - 0 18:30 В дорозі

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК 2 18:40 - 0 18:40 В дорозі

ЛАДИЖИН 30 18:50 - 27 18:50 В дорозі

ГОРОДЕНКА 40 19:00 - 16 19:00 В дорозі

МІНСЬК 44 18:40 - 5 18:40 В дорозі

КАХОВКА 45 18:20 - 8 18:20 В дорозі

СУЧАВА (РУМ) 45 18:50 - 5 18:50 В дорозі

УМАНЬ 18 19:05 - 18 19:05 В дорозі

КІЛІЯ 33 19:10 - 0 19:10 В дорозі

МОСКВА 47 19:10 - 0 19:10 В дорозі

МОСКВА 45 19:15 - 3 19:15 В дорозі

ВІЛЬНЮС 50 19:40 - 3 19:40 В дорозі

УМАНЬ 18 20:00 - 18 20:00 В дорозі

МІНСЬК 45 19:45 - 0 19:45 В дорозі

СУЧАВА (РУМ) 52 20:00 - 0 20:00 В дорозі

МОСКВА 45 19:40 - 2 19:40 В дорозі

ТУЛЬЧИН 50 20:30 - 25 20:30 В дорозі

КИШИНІВ 45 20:30 - 13 20:30 В дорозі

МОСКВА 45 20:25 - 3 20:25 В дорозі

ТАЛЛІНН 45 20:45 - 2 20:45 В дорозі

НОВОВОЛИНСЬК 25 21:00 - 13 21:00 В дорозі

ВАРШАВА 49 20:30 - 4 20:30 В дорозі

ВІЛЬНЮС 45 20:50 - 3 20:50 В дорозі

МІНСЬК 53 20:55 - 1 20:55 В дорозі

УМАНЬ 18 21:10 - 18 21:10 В дорозі

ХЕРСОН 47 21:00 - 3 21:00 В дорозі

ЗАПОРІЖЖЯ 49 21:15 - 2 21:15 В дорозі

МІНСЬК 43 21:30 - 10 21:30 В дорозі

ВАРШАВА 46 21:30 - 0 21:30 В дорозі

КИШИНІВ 49 21:45 - 9 21:45 В дорозі

ДНІПРО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК) 46 21:55 - 0 21:55 В дорозі

ЛАЗУРНЕ 46 20:35 - 0 20:35 В дорозі

ЛАЗУРНЕ 47 20:35 - 0 20:35 В дорозі

РЕЧИЦА 45 22:20 - 8 22:20 В дорозі

ХЕРСОН 46 22:45 - 0 22:45 В дорозі

ХАРКІВ 46 22:45 - 4 22:45 В дорозі

ЧЕРНІВЦІ 45 22:35 - 1 22:35 В дорозі

ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНАЯ 46 22:50 - 0 22:50 В дорозі

КИШИНІВ 45 23:20 - 3 23:20 В дорозі

ХАРКІВ 45 23:15 - 1 23:15 В дорозі

МАРІУПОЛЬ 43 23:25 - 0 23:25 В дорозі

© АТ «КИЇВПАССЕРВІС» 2019

Зворотній зв'язок