Новини

02/10/2020
Презентація проекту глобальної модернізації Центрального автовокзалу Києва. Презентація проекту глобальної модернізації Центрального автовокзалу Києва
Детальніше
04/11/2020
Шановні Громадяни! Відтепер Ви можете оцінювати роботу автовокзалів та автостанцій онлайн. ❗️❗️❗️Шановні Громадяни❗️❗️❗️ Відтепер Ви можете оцінювати роботу автовокзалів та автостанцій онлайн.
Детальніше
17/09/2020
Як модернізують Центральний автовокзал Києва. Інтерв'ю з директором із маркетингу "Київпассервіс" . Минулого тижня "Київпассервіс", приватизований на початку березня цього року, виступила з проектом модернізації Центрального автовокзалу столиці. За думку інвестора - компанії "Бастіон-груп"- незабаром автовокзал "Київ" повинен перетворитися на сучасне та комфортне місце відправлення і прибуття автобусів. Зацікавившись ідеєю, ЦТС відправився на Центральний автовокзал, аби більше дізнатися про майбутню модернізацію, а також на власні очі побачити вокзал сьогодні.
Детальніше
17/09/2020
Бюджет отримав 230 мільйонів гривень від продажу "Київпасервісу".

Аукціон з продажу підприємства відбувся на початку березня.


Переможцем аукціону з приватизації "Київпассервісу" стало ТОВ "Бастіон-Груп"

Державний бюджет України отримав 230 мільйонів гривень від приватизації компанії "Київпассервіс" після того, як Фонд державного майна України (ФДМУ) уклав договір з інвестором, який виграв аукціон з продажу підприємства.

Детальніше
Новости 1 - 4 из 8
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец