Новини

Презентація проекту глобальної модернізації Центрального автовокзалу Києва
❗️❗️❗️Шановні Громадяни❗️❗️❗️ Відтепер Ви можете оцінювати роботу автовокзалів та автостанцій онлайн.
Минулого тижня "Київпассервіс", приватизований на початку березня цього року, виступила з проектом модернізації Центрального автовокзалу столиці. За думку інвестора - компанії "Бастіон-груп"- незабаром автовокзал "Київ" повинен перетворитися на сучасне та комфортне місце відправлення і прибуття автобусів. Зацікавившись ідеєю, ЦТС відправився на Центральний автовокзал, аби більше дізнатися про майбутню модернізацію, а також на власні очі побачити вокзал сьогодні.

Аукціон з продажу підприємства відбувся на початку березня.


Переможцем аукціону з приватизації "Київпассервісу" стало ТОВ "Бастіон-Груп"

Державний бюджет України отримав 230 мільйонів гривень від приватизації компанії "Київпассервіс" після того, як Фонд державного майна України (ФДМУ) уклав договір з інвестором, який виграв аукціон з продажу підприємства.

Приватний інвестор, який навесні цього року придбав у держави       ДП «Київпассервіс», до складу якого  входить 6 автостанцій Києва та 18 - у Київській області, найближчим часом має намір розпочати  глобальну модернізацію столичних та обласних автовокзалів. Першим в черзі на модернізацію є Центральний автовокзал столиці. 


До відома пасажирів, які користуються послугами Центрального автовокзалу!
❗️❗️❗️На час карантину вихідного дня робота транспорту не зупинятиметься, - Владислав Криклій❗️❗️❗️
5 листопада, Верховна Рада прийняла законопроєкт № 0059 «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів». «ЗА» проголосували 286 депутатів.